Zpět na » Premier League » Villa získala Knighta

Villa získala Knighta

0

Líbilo se

29.08. - Směr Villa Park nabrala další cesta kariéry Zata Knighta. Dlouholetá opora zadních řad Fulhamu mění za 3,5 miliónů liber své působiště. Čtyřletý kontrakt s ním totiž podepsala Aston Villa.

Je to docela překvapivé, neboť hráč v létě na Craven Cottage podepsal nový tříletý kontrakt. Trenér Lawrie Sanchez přesto akceptoval nabídku Villans. Lodivod birminghamského mužstva Martin O’Neill zaměřil své další pohledy právě na Knighta potom, co selhal obchod s West Bromwichem o angažování Curtise Daviese. Baggies totiž chtěli za tohoto zadáka zaplatit 8 miliónů liber, což pro bývalého kouče Celticu Glasgow nepřipadalo v úvahu.

Případná dohoda ovšem ještě není vyloučena. O’Neillovi by se někdo šikl na pravý okraj defenzívy a pokud by West Brom slevil ze svých požadavků přestup by ještě nemusel být pohřben pod kytkami.

Zat Knight s největší pravděpodobností vytvoří obranný val Villans spolu s Olofem Mellbergem, Martinem Laursenem a Gary Cahillem. Otazník však visí nad druhým jmenovaným a jeho kondicí. Laursen má opět problémy s kolenem, zatímco Mellberg stále váhá s prodloužením smlouvy.

Momentálně již bývalého obránce Cottagers přivedl do klubu Kevin Keegan v roce 1999 a zahrál si také národním výběru do jednadvaceti let a rovněž i na seniorské úrovni, když ho ještě Sven Goran Eriksson před dvěma lety nominoval pro dvouzápasobé turné po Spojených státech.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články