Zpět na » Premier League » Ian Harte se vrací do Premier League

Premier League - Ian Harte se vrací do Premier League

0

Líbilo se

29.08. - Brankáři všech týmů, mějte se na pozoru! Ian Harte bude zřejmě znovu proměňovat strážce tří tyčí v pouhé diváky. To vše díky jeho vytříbené levačce, která dokáže z přímého kopu zakroutit míč do sítě s maximální přesností. Harte dnes podepsal smlouvu se Sunderlandem.

Bývalý obránce Leedsu United se dnes upsal nováčkovi Premier League jako volný hráč a stal se jubilejní desátou posilou manažera Roye Keana.

"Hrával jsem s ním, takže vím, co může týmu přinést," pochvaluje si novou akvizici Keane, který nastupoval dlouhá léta s Hartem v irské reprezentaci.

"Je skvělé být zase zpět v Premier League. Je to pro mě šance ve velkém klubu. Je tu spousta kluků z Irska, takže se budu cítit jako doma," říkal krátce po podpisu smlouvy devětadvacetiletý Harte.

Levonohý obránce trénoval se Sunderlandem už minulý týden, ve čtvrtek zřejmě ještě nastoupí za rezervu proti Newcastlu. Harte strávil devět let v Leeds United, se kterým zažil například i účast v semifinále Ligy mistrů. V roce 2004 přestoupil do španělského Levante, kde ale i díky četným zraněním odehrál během tří let pouze 66 zápasů. Nedávno se s klubem po vzájemné dohodě rozešel. V reprezentaci nasbíral 64 startů, na kontě má 11 branek.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články