Zpět na » Premier League » Jonese nakonec ulovil Sunderland

Premier League - Jonese nakonec ulovil Sunderland

0

Líbilo se

29.08. - Ăštočník druholigového Southamptonu Kenwyne Jones nakonec neposílí řady Derby County, nýbrž jiného nováčka letošního ročníku - Sunderlandu. Odstupné za dvaadvacetiletého útočníka se vyšplhalo na šest milionů liber, navíc musely Black Cats navrch ještě přihodit útočníka Sterna Johna.

Manažer Roy Keane nečekal až na závěrečné hodiny přestupového okna a už dnes do Sunderlandu přivedl desátou, jedenáctou a dvanáctou letní posilu. Vše začalo podepsáním smlouvy s irským obráncem Ianem Hartem, o kterém blíže informujeme na jiném místě.

Na Stadium of Light míří také další bek Danny Higginbotham, za kterého Keane zaplatil Stoke City tři miliony liber. Bývalý bek Manchesteru United, Derby County a Southamptonu podepsal v Sunderlandu čtyřletý kontrakt.

Největší bombu si však Keane přichystal na večerní hodiny, kdy oznámil příchod dvaadavcetiletého útočníka Kenwyna Jonese ze Southapmtonu. Manažer Černých koček za něj musel obětovat šest milionů liber a také třicetiletého forvarda Sterna Johna. Jones měl dlouho nakročeno do Derby County, ale Rams se za něj zdráhali vyplatit částku vyšší než pět milionů liber.

"Jsem opravdu rád, že Kenwyne je náš. Do Sunderlandu se těšil a to je vždy dobré znamení. Je silný, rychlý, atletický hráč. Takový typ útočníka nám chyběl," rozplýval se nad Jonesovým příchodem Keane.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články