Zpět na » Premier League » Bolton přebírá Gary Megson

Premier League - Bolton přebírá Gary Megson

0

Líbilo se

25.10. - Osmačtyřicetiletý Gary Megson byl dnes definitivně představen jako nový manažer Boltonu Wanderers. Bývalý kouč Leicesteru podepsal na Reebok Stadium smlouvu na dva a půl roku, poprvé si na lavičku sedne v nedělním utkání proti Aston Ville.

"Gary ukázal, že je tím pravým mužem pro bitvu, která nás v této sezóně nepochybně čeká. Máme před sebou težký úkol, potřebujeme okamžité výsledky. Mluvil jsem s hráči a realizačním týmem. Všichni stojíme za Garym a pokusíme se dostat štěstí na naši stranu," říká prezident Boltonu Phil Gartside.

Megson se stal novým manažerem Boltonu ihned poté, co opustil stejnou pozici v Leicesteru, kde vydržel pouhých šest týdnů. Bolton s Foxes dvakrát neúspěšně jednal, rozhodlo až Megsonovo osobní přání odejít.

Megson za svoji kariéru prošel Norwichem, Blackpoolem, Stockportem, Stoke City, v roce 2000 pak převzal West Bromwich. Baggies se pod jeho vedením nejdřívě zachránili v tehdejší první divizi a následně dokázali i postoupit do Premier League. Když Megson v říjnu 2004 oznámil, že s klubem neprodlouží kontrakt, byl ze dne na den propuštěn. V roce 2005 mu místo nabídl Nottingham Forest, jelikož však nedosáhl oslnivých výsledků, byl v následujícím roce vyhozen. Před šesti týdny nahradil v Leicesteru odvolaného Martina Allena.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články