Zpět na » Premier League » Útočník Owen bude v Manchesteru United nosit číslo 7

Útočník Owen bude v Manchesteru United nosit číslo 7

Útočník Owen bude v Manchesteru United nosit číslo 7 © -

0

Líbilo se

13.07. - Letní přestupové období pro fotbalový klub Manchester United skončilo, trenér Alex Ferguson během pondělního představení útočníka Michaela Owena prohlásil, že nikoho dalšího kupovat nemíní. Informaci v pondělí přinesl britský deník The Times.

Owen, který bude v United oblékat svou oblíbenou sedmičku, dlouho bojoval víc sám se sebou než na trávníku se soupeři. Když se začalo poprvé mluvit o jeho angažmá v United, vzhledem k okolnostem to vyznělo hodně překvapivě. Teď je to ale skutečnost.

„Irituje mě, kolik lidí o mně pochybuje. Kdybych měl říct jednu věc, která mě štve, tak je to povyk okolo všech mých zranění,“ prohlásil Owen.

„Samozřejmě, těžko zpochybním, že jsem měl během kariéry dost zdravotních problémů, ale takových fotbalistů je. Za poslední dvě sezony jsem odehrál 33 a 32 zápasů, přesto mě stále považují za člověka náchylného ke zraněním. Nechápu to,“ dodal devětadvacetiletý útočník. Naposledy působil v Newcastlu, kde mu ale v červnu skončila smlouva.

Manchester spojovali s příchodem řady dalších hráčů. Nejhlasitěji se mluvilo o osmnáctiletém brazilském záložníkovi Douglasi Costovi z Grémia. Podle informací deníku The Times transfer ztroskotal na odstupném ve výši 20 milionů eur (520 milionů Kč).

„Jenže my už jsme s příchody skončili, takže na všechny historky o tom, kdo měl přijít, laskavě zapomeňte,“ ukončil všechny spekulace Ferguson.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Související odkazy
Nejnovější články