Zpět na » Premier League » Jol: Hráče jako Bent jsem nechtěl

Jol: Hráče jako Bent jsem nechtěl

Jol: Hráče jako Bent jsem nechtěl © SkySports.com - Martin Jol.

0

Líbilo se

02.11. - Propuštěný manažer Tottenhamu Hotspur Martin Jol poodhalil, proč byl nucen ukončit svoje angažmá u Spurs. Hlavním faktorem jeho odchodu byl údajně špatný vztah se sportovním ředitelem Damienem Comollim, se kterým se neshodoval v otázce přestupové politiky klubu.

Jol byl minulý týden po špatném startu do sezóny nahrazen Španělem Juande Ramosem ze Sevilly. Dnes médiím prozradil, proč byla jeho pozice v klubu tak složitá. Jol údajně požadoval v létě nákup dvou zkušených hráčů, ale místo nich do týmu přišli mladíci Darren Bent, Gareth Bale, Younes Kaboul a Kevin Prince-Boateng za celkovou sumu překračující 35 milionů liber.

"Cítil jsem, že takové posily by mohly tým destabilizovat a také se tak stalo. Legrační je, že nový manažer dojde ke stejnému závěru a klub bude muset v lednu ty dva zkušené hráče koupit. Když byl sportovním ředitelem ještě Frank Arnesen, tak jsme o posilách hodně mluvili. Ale s Comollim už jsem takový vztah neměl. Myslím si, že klub chce investovat do mladých hráčů a pak na nich vydělat. Fotbalové hledisko nehraje až takovou roli. Věděl jsem to už v létě a uvědomil jsem si, že moje pozice začíná být složitá," vysvětluje Jol.

/ fotbalportal.cz/football.co.uk

Nejnovější články