Zpět na » Premier League » Lennonův comeback už tento víkend?

Lennonův comeback už tento víkend?

0

Líbilo se

12.09. - Už v sobotu při severolondýnském derby Tottenham – Arsenal by si mohl odbýt svůj „comeback“ na pažity anglické Premier League záložník Kohoutů Aaron Lennon, který téměř tři měsíce marodil se zraněným kolenem.

Hráč se v květnu musel podrobit drobnému chirurgickému zákroku inkriminované partie jeho těla a následovala několikatýdenní pauza od fotbalu. Lennon nyní už normálně podstupuje plnou tréninkovou zátěž a původně se měl objevit již 1. září v zápase s Fulhamem, ale na hřiště se nejspíš dostane až tuto sobotu.

„Je to rozhodnutí, které musíme učinit. Celý minulý týden trénoval a vypadal dobře. Akorát ještě na něm jde vidět zápasové manko,“ objasnil celou situaci ohledně Lennonových nejbližších vyhlídek trenér Tottenhamu Martin Jol.

Hotspur by už o víkendu mohli počítat i s dalšími navrátilci do sestavy. K dispozici by měl být Darren Bent, jenž kvůli problémům se stehnem vynechal už střetnutí s Manchesterem United a také dva zápasy anglické reprezentace v kvalifikaci o EURO 2008 s Izraelem a dnes určitě nenastoupí i proti Rusku. Zpátky v tréninku jsou i Anthony Gardner a Benoit Assou-Ekotto.

„Pro nás to jsou jen samé pozitivní zprávy. Darren je zpět ve skvělé formě, kterou nám dokazoval v tréninku. Návrat čeká také Assou-Ekotta a Gardnera, což nám nabízí další možnosti, jak utvořit základní jedenáctku pro víkendový duel s Gunners,“ zdůvodnil nizozemský kouč.


/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články