Zpět na » Premier League » Vaughan se uzdravuje

Vaughan se uzdravuje

0

Líbilo se

08.09. - Velmi příjemné zprávy v těchto chvílích kolují po modré polovině Merseyside. Ăštočník Evertonu James Vaughan se totiž po vážném zranění ramene dostává pomalu z toho nejhoršího a včera už dokonce začal s běháním.

Celý smutný okamžik se udál v předsezónním přípravném zápase s Prestonem. Od té doby mladý forvard Toffees rehabilituje, ale v tomto týdnu mu bylo povoleno běhání a také lehká činnost se zraněným ramenem.

„Tento týden jsem začal pouze běhat, ale v současnosti se snažím hodně pohybovat s ramenem, aby bylo jako dřív. Stává se to. Nemusí ovšem trvat dlouho, než se vrátím do plného tréninku,“ uvedl momentální marod liverpoolského celku.

Podle svých vlastních slov by se však raději vrátil dříve než později. „Trenér a lékařský tým počítají s tím, že bych se měl vrátit v listopadu. Tento měsíc také zůstává v našich plánech, ale jestli vše půjde hladce, mohl bych být připraven o nějaký ten den předem. Není to o riskování obnovy zranění. Pokud nebudu schopen hýbat ramenem v zápasech, neuskutečním svůj „comeback“. Je to jednoduché. Jsem přesvědčen, že věci se budou ubírat správnou cestou.“

„Bylo to frustrující, protože jste se cítil jako někdo, kdo pořád pobíhá okolo a kope do míče, ovšem jestli se cítím dobře už nyní, nemusel bych to uspěchat. Stejně by se to v budoucnu mohlo přihodit znovu,“ doplnil Vaughan.

/ Fotbalportal.cz / evertonfc.com

Nejnovější články