Zpět na » Premier League » Davies zůstává u Derby

Davies zůstává u Derby

0

Líbilo se

08.09. - Jeden jediný získaný bod v dosavadním průběhu Premier League a vysoká porážka od Liverpoolu - to vše nahrávalo spekulacím ohledně odchodu manažera Billyho Daviese z Derby County. Podle zákulisních informací ho měl nahradit Paul Jewell, ale on i klub se od podobných řečí distancovali.

"Je to absolutní nesmysl, chceme to ukončit hned v zárodku. Tento týden jsme v BBC Radio Derby vyjádřili prostřednictvím prezidenta Petera Gadsbyho naši plnou důvěru Billymu Daviesovi," vyvrací spekulace výkonný ředitel Rams Trevor Birch.

Billy Davies postoupil s týmem do Premier League přes play-off, v červenci navíc podepsal novou smlouvu, která vyprší až v roce 2010. Jistý "klubový zdroj" však přinesl před pár dny zprávu, že Rams se už v úvodu soutěže obávají o udržení v soutěži a mluví se o příchodu Paula Jewella, který zachránil Bradford nebo Wigan.

"Takové řeči nezastavíte, já jen můžu říct, že mi nikdo práci nenabídl. Ani žádnou nehledám, ale samozřejmě, že pokud by se něco naskytlo, uvažoval bych o tom," říká Jewell, který po konci loňské sezóny rezignoval ve Wiganu.

"Jsme si dobře vědomi toho, že někteří lidé z vnějšího prostředí se snaží náš klub destabilizovat. Proto prosíme fanoušky, aby podobné spekulace od nejmenovaných zdrojů brali s nadhledem," dodává Birch.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Nejnovější články