Zpět na » Premier League » Albion asi nebude kompletní

Premier League - Albion asi nebude kompletní

0

Líbilo se

07.09. - Okolo záložníka anglické reprezentace Owena Hargreavese panují momentálně velké pochybnosti, že by si zahrál v následujícím cyklu kvalifikace o EURO 2008. Stav Stevena Gerrarda se však trochu zlepšil.

Středopolař Manchesteru United si při středečním tréninku poranil stehno. Následná vyšetření ukázala, že by tyto zdravotní problémy mohly ještě nějaký ten den přetrvávat. Hráč se dnes ráno přesto připravoval na tréninkovém hřišti Arsenalu v London Colney, potom se ale od zbytku týmu odpojil a lékař Gary Lewin mu naordinoval jen lehké vyklusávání.

Lepší zprávy přicházejí ohledně zlomeného prstu na noze Stevena Gerrarda. Kapitán Liverpoolu na dnešní patnáctiminutové tiskové konferenci sdělil, že do zápasu nastoupí pod injekcemi tišícími bolest. Anglii půjde v duelech s Izraelem a Ruskem o všechno. Jestli i teď přijde výpadek, mohla by jí účast ve Ĺ výcarsku a Rakousku definitivně proklouznout mezi prsty.

V případě absence obou opor je do zítřejšího střetnutí s Izraelem, které začíná v 18:00, naskočit Gareth Barry z Aston Villy. Dá se však předpokládat, že ten či onen marod utkání stihne.

/ Fotbalportal.cz / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články