Zpět na » Premier League » Čtenáři chtěli do Boltonu Colemana

Čtenáři chtěli do Boltonu Colemana

0

Líbilo se

26.10. - V bleskové anketě, ve které se vás FotbalPortal.cz ptal na jméno manažera, kterého byste si přáli vidět na lavičce Boltonu, jste věnovali nejvíce sympatií Chrisi Colemanovi. Bývalého lodivoda londýnského Fulhamu si však Real Sociedad pečlivě střeží a Coleman tak pokračuje ve své španělské misi.

Chris Coleman získal od čtenářů téměř 57% hlasů a poměrně přesvědčivě se umístil na prvním místě. Bolton se o jeho služby ucházel, ale jak říká sám Coleman, ve španělském Realu Sociedad mu nic nechybí a s jeho prací je klub velmi spokojen.

Po Colemanovi získal nejvíce vašich hlasů Paul Jewell, který byl největším kandidátem sázkových kanceláří. Bývalý boss Wiganu však zřejmě s Boltonem nakonec ani nejednal. Třetí skončil možná trochu překvapivě Ĺ paněl Javier Irureta, který dosáhl před několika lety dobrých výsledků v Lize mistrů s Deportivem La Coruňa a v médiích se vyjádřil, že by si štaci v Boltonu rád vyzkoušel.

Až na čtvrtém místě se umístil Gary Megson, který nakonec definitivně na postu manažera nahradil odvolaného Sammyho Lee.

Výsledky ankety "Koho z možných kandidátů byste uvítali jako nového manažera Boltonu?":

Chris Coleman (164)
Chris Coleman 56,75%
Steve Bruce (21)
Steve Bruce 7,27%
Gary Megson (22)
Gary Megson 7,61%
Paul Jewell (44)
Paul Jewell 15,22%
Graeme Souness (13)
Graeme Souness 4,50%
Javier Irureta (25)
Javier Irureta 8,65%

V anketě hlasovalo celkem 289 čtenářů.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Nejnovější články