Zpět na » Premier League » N Zogbia podepsal nový kontrakt

N Zogbia podepsal nový kontrakt

0

Líbilo se

04.09. - Jeden z klíčových mužů sestavy Newcastlu United Charles N’Zogbia požehnal svým podpisem novou pětiletou smlouvu, kterou dlouhodobě stvrdil další budoucnost s klubem z Tyneside.

Levý obránce či záložník se v dosavadním průběhu sezóny prezentoval skvělými výkony a v pěti úvodních zápasech Magpies nezameškal ani jedinou minutu, přičemž navrch přidal dvě branky. I proto byl nominován do kádru francouzské jednadvacítky. Vedení Strak nemohla jeho forma ujít a okamžitě si bývalého hráče Le Havre pojistilo zbrusu novým pětiletým kontraktem.

N’Zogbia zářil po podpisu smlouvy štěstím a v rozhovoru pro Newcastle World TV vyjádřil své pocity: „Z podpisu smlouvy jsem velice šťastný. Svou budoucnost vidím ve spojení s Newcastlem, protože je to skvělý klub.“

„Připouštím, že na konci minulého ročníku jsem zde nebyl spokojený a myslel jsem i na odchod. Jenže všechno se změnilo s příchodem nového trenéra (Sama Allaryce – pozn. red.). Vždy jsem miloval toto město, fanoušky, klub a chtěl tu zůstat. Momentálně se cítím výborně, neboť pravidelně nastupuji. Fotbal si nyní užívám,“ dodal mladý Francouz.

/ Fotbalportal.cz / teamtalk.com

Nejnovější články