Zpět na » Premier League » Spekulační balíček nejen z Premier League

Spekulační balíček nejen z Premier League

0

Líbilo se

04.09. - Procházíte-li denně média zabývající se fotbalem, narazíte na spoustu mýtů a legend, lépe řečeno spekulací. I v Anglii situace není jiná a různých fám a zvěstí se denně objevují mraky. Na některých něco je, na ostatních není ani špetka pravdy. Pojďme se nyní podívat o čem se na ostrovech nejvíce šušká v posledních dnech.

Reading nabídne Shoreymu dobrý kšeft
Reading prý v nebližší době nabídne své hvězdě zadních řad Nicky Shoreymu vysokou peněžní kompenzaci, údajně největší v historii klubu. Proč? Vše jen pro to, aby Royals zabránili transferu tohoto obránce do West Hamu v zimním přestupním období.

Hammers mají o reprezentačního zadáka Albionu velký zájem. Nabízeli za něj rovných 6 miliónů liber a k tomu i Haydena Mullinse. To ještě v letním přestupním okně a jejich touha po této posile přes podzim nejspíš neopadne. Reading má velmi slabý rozjezd do nové sezóny a právem se obává, že by je v zimě mohl Shorey opustit.

Campo zůstává v Boltonu
K žádnému stěhování Ivana Campa z Reebok Stadium nedojde. Námluvy s druholigovým Sheffieldem United totiž zůstaly stát na mrtvém bodě.

I v League Championship a League One se spekuluje

Leeds stále posiluje
Třetiligový klub, který momentálně sužují problémy existenčního kalibru se poohlíží po hráči Sunderlandu - Grahamu Kavanaghovi, který u Black Cats povětšinou jen vysedává na lavičce náhradníků a The Whites by jej rádi na hostování. Leeds dnes jako volného agenta podepsal portugalského křídelníka Filipe Da Costu z řeckého Lonikosu. Chybí akorát ještě dořešit pracovní povolení.

Celtic Glasgow se Southamptonem prý sondují okolo hráče Colchesteru George Elokobiho, zatímco jiný druholigový celek Hull City sleduje po získání dřívější hvězdy Boltonu Jay-Jaye Okochi obránce Wiganu Fitze Halla.

Ipswich by zase rád na hostování přetáhl devatenáctiletého obránce Aston Villy Stephena O'Hallorana. Norwich oproti tomu usiluje o dřívějšího kamerunského reprezentanta Luciena Mettomoa, kterého by na Carrow Road chtěl vyzkoušet.

Wolves by se rádi dohodli s Readingem ohledně prodloužení hostování gólmana Grahama Stacka. Přesun zpět na Majeski Stadium by chtěli představitelé Wolverhamptonu odložit o čtyři měsíce.

Fáma dne
Michael Ballack se prý měl po nedopsání jeho jména na soupisku Chelsea pro Ligu mistrů dohodnout se španělským mistrem Realem Madrid na tom, že v lednu do týmu Bílého baletu přestoupí.

Bez šance na úspěch
Charlton hodně stál o mladého fotbalistu Tottenhamu Hotspur Terryho Dixona, jehož si přáli Addicks na hostování. Ze všeho však sejde, protože Spurs nechtějí riskovat zhoršení stavu jeho poraněného kolena a právě z tohoto důvodu se přesun na The Valley neuskuteční.

/ Fotbalportal.cz / dailymail.co.uk

Nejnovější články