Zpět na » Premier League » Bullard a návrat o Vánocích

Bullard a návrat o Vánocích

0

Líbilo se

05.09. - Na období nejkrásnějších a nejoblíbenějších svátků roku naplánoval svůj návrat na fotbalové pažity anglické Premier League záložník Fulhamu Jimmy Bullard, který se zotavuje po těžkém zranění kolene.

Devětadvacetiletý středopolař Cottagers je mimo hru už rok. Velmi nepříjemné poranění čéšky jeho kolena a potrhání kolenních vazů v zápase s Newcastlem pro něj mělo nedozírné následky. Od loňska však již uplynulo dost času, hráč momentálně už trénuje s prvním mužstvem a se šancí na brzký „comeback“.

„Říjen vypadá reálně, ale musím se ještě dostat do správného zápasového zatížení. Potřebuji podstoupit hodně tréninku a utkání za rezervní tým, abych nabral kondici. S kolenem je vše v pořádku. Od doby, kdy jsem začal s rehabilitací se toho hodně změnilo. Nyní jsem zpět po zranění, které mohlo ukončit mou fotbalovou kariéru.“

„Ovšem ačkoliv si můžete myslet, že jste fit, není tomu tak, dokud nebudete podstupovat souboje s ostatními fotbalisty. Až se budete schopni vyrovnat jejich síle, nastane ten správný čas. O Vánocích bych měl být stoprocentně připraven,“ uvádí Bullard.

Anglický fotbalista po příchodu z Wiganu za 2,5 miliónů liber stihl v minulém roce odehrát čtyři zápasy a vstřelit dva góly, než se zranil. Fulham s ním počítá pro důležité duely s Derby a Sunderlandem, jež jsou na pořadu koncem října.


/ bbc.co.uk / Fotbalportal.cz

Nejnovější články