Zpět na » Premier League » Briatore, Ecclestone: Do čtyř let jsme zpátky v Premier League

Briatore, Ecclestone: Do čtyř let jsme zpátky v Premier League

0

Líbilo se

03.09. - Poté, co se v létě objevily zprávy o tom, že se Bernie Ecclestone zajímá o možnost koupit londýnský Arsenal, nastala v tomto ohledu jedna, ale docela podstatná změna. Ecclestone spolu s Briatorem kupují tým Queens Park Rangers.

Bernie Ecclestone a Flavio Briatore v pondělí ohlásili koupi klubu, za nějž by měli zaplatit jeden milion liber, uhradit veškeré dluhy (což činí dalších zhruba 13 milionů liber) a také by měli připravit minimálně 5 milionů liber na případné posily pro klub.

Převzetí klubu Berniem Ecclestonem, jehož jmění se odhaduje na 2,2 bilionu liber, bylo potvrzeno v prohlášení klubu ještě před sobotním zápasem QPR se Southamptonem.

Briatore, který sledoval v sobotu z hlediště prohru QPR 0:3, řekl: "Plně si uvědomujeme historii klubu a spousty loajálních fanoušků, které klub má a jsme plně odhodláni přivést klub zpět k úspěchu a tím je v prvé řadě postup do PL.

"Gianni (Paladini, předseda představenstva klubu), Bernie a já (Briatore) jsme připraveni klub do čtyř let přivést zpět do Premier League."

Klub opustil Premier League v roce 1996 a od té doby bojuje v druhé nejvyšší anglické lize (Championship).

Stanislav Horák / bbc.co.uk, soccerway.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články