Zpět na » Premier League » Rooney: Viňte za to hráče

Premier League - Rooney: Viňte za to hráče

0

Líbilo se

27.10. - Nikoliv trenér Albionu Steve McClaren, ale jeho hráči nesou podle útočníka Waynea Rooneyho hlavní díl viny za neúspěchy anglické reprezentace, která je na pokraji vyřazení v kvalifikaci o EURO 2008. Forvard Manchesteru United tvrdí, že chybu by u sebe měli hledat hlavně sami fotbalisté.

Národní tým Anglie už v historii odehrál daleko povedenější kvalifikace ať již o EURO nebo mistrovství světa. V té současné o postup do Rakouska a Ĺ výcarska se nacházejí jedno utkání před koncem ve svízelné situaci. V posledním domácím zápase proti Chorvatsku musí bezpodmínečně zvítězit a zároveň doufat, že Izrael porazí Rusko, protože se dá očekávat výhra Rusů v Andoře. Albionu tak reálně hrozí, že v krátké době utrpí další těžkou porážku na mezinárodním sportovním poli. Po finálové prohře ragbistů s Jihoafrickou republikou by bylo fotbalové vyřazení pro Angličany možná ještě těžší ránou.

Nelze se proto divit, že směrem ke kouči McClarenovi jsou vztyčovány varovné ukazováčky. Ăštočník Albionu Rooney, který při porážce 2:1 v Rusku střílel jedinou branku Anglie, však trenéra podržel. „Před zápasem v Moskvě každý říkal, jak skvěle hrajeme a jak trenér výborně odvádí svou práci. Samozřejmě každý byl z prohry skutečně zklamaný, ale jedna prohra nemůže přece udělat tým špatným a hlavně nemůže udělat špatného trenéra. Takové věci se prostě dějí. Od každého zápasu nejde očekávat vítězství.“

„Od doby, co se Steve ujal kormidla anglické reprezentace, dělá skvělou práci. Celé mužstvo je za to opravdu vděčné a hráči opravdu cítí hlavní díl odpovědnosti za neúspěch v ruské metropoli. Hrajeme fotbal jako jeden tým, reprezentujeme jednu zemi a tím pádem za výsledky neseme odpovědnost jako celek,“ objasnil útočník Red Devils.

/ Fotbalportal.cz / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články