Zpět na » Premier League » Nolan opuští Bolton, získal ho Newcastle

Nolan opuští Bolton, získal ho Newcastle

Nolan opuští Bolton, získal ho Newcastle © bbc.co.uk - Kevin Nolan

0

Líbilo se

30.01. - Manažer Boltonu Wanders Gary Megson si bude muset najít nového kapitána, ten současný Kevin Nolan totiž po devíti letech Reebok Stadium opouští a míří na sever do Newcastlu United.

Magpies za něj Boltonu zaplatí 4 miliony liber a s 26letým středním záložníkem podepíšou smlouvu na čtyři a půl roku. "Je to velká příležitost a takové se neodmítají," řekl samotný Nolan okamžitě po přestupu oficiálním stránkam Newcastlu.

Nolan by měl v základní sestavě nahradit Joey Bartona, který si zlomil nohu a ve zbytku této sezony už se na hřišti určitě neobjeví. "Věřím, že Kevin je hráč, který dokáže naší hru pozvednout a dostat nás v tabulce o něco výš," poznamenal nový manažer Nolana Joe Kinnear.

"Dokáže dávat branky a má neocenitelné zkušenosti z Premier League. Navíc si myslím, že fanoušci ho budou milovat. Je to bojovník, nikdy nechce prohrát," dodal Kinnear, který Newcastle vede od září.

Nolan je pro něj teprve druhým hráčem, kterého si na St. James´Park přivedl, před několika dny přišel dánský útočník Peter Lövenkrands. Brzy však jeho i Nolana má následovat Ryan Taylor z Wiganu, o nějž mají Straky také velký zájem.

Nolan je odchovancem Boltonu, poprvé dres svého bývalého klubu oblékl už v 17 letech. Do dnešního přestupu za Bolton odehrál přes tři stovky utkání a jen jediný gól mu chyběl k dosažení mety 50 branek. V dresu Boltonu se jich už nedočká.

Kam dál?

Ondřej Voska / bbc.co.uk

Nejnovější články