Zpět na » Premier League » Aktuálně z Championship (14.9.)

Aktuálně z Championship (14.9.)

0

Líbilo se

14.09. - Druhou anglickou ligu možná již v blízké budoucnosti obohatí další výrazná osobnost. Bývalý bek milánského AC Alessandro Costacurta koketuje s myšlenkou převzít Queens Park Rangers. Jméno nového manažera už naopak znají v Leicesteru, kde Martina Allena vystřídal Gary Megson.

Novým manažerem Leicesteru je Megson

Osmačtyřicetiletý Gary Megson se stal novým manažerem Leicesteru City, ve funkci vystřídal Martina Allena, který byl vyhozen minulý měsíc. Cíl si nedal nijak skromný - klub chce dotáhnout k postupu do Premier League. První možnost k bodovému zisku bude mít už o víkendu v domácím zápase proti Queens Park Rangers.

Povede Queens Park Rangers Costacurta?

Jednalo by se o hodně nečekaný tah, ale proč ne? Anglická a italská média přinesla zprávy o tom, že bývalý bek AC Milán Alessandro Costacurta by mohl být novým manažerem Queens Park Rangers. Stát by se tak mělo poté, co se novými vlastníky zadluženého klubu stanou Flavio Briatore a Bernie Ecclestone. Costacurta momentálně v Miláně pracuje jako jeden za asistentů hlavního kouče Carla Ancelottiho a na otázku, zda by šel trénovat do Anglie, odpověděl: "Možná."

Přestupy, hostování

Reprezentant anglické jedenadvacítky Adam Johnson odchází z Middlesbrough na tříměsíční hostování do Watfordu. S Hornets podepsal novou smlouvu do roku 2010 také americký zadák Jay DeMerit.

Brazilský veterán Zé Maria je na zkoušce v Sheffieldu United. Čtyřiatřicetiletý bek byl uvolněn ze španělského Levante, manažer Bryan Robson zatím nechtěl o angažování bývalého beka Interu Milán příliš spekulovat.

Nových smluv ve svých klubech se dočkali slovinský záložník Robert Koren, který prodloužil svůj pobyt ve West Bromwichi o další dvě sezóny a záložník Chris Sedgwick z Prestonu, který by na Deepdale měl vydržet až do roku 2010.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Nejnovější články