Zpět na » Premier League » Ronaldo se už vyprovokovat nenechá

Premier League - Ronaldo se už vyprovokovat nenechá

0

Líbilo se

15.09. - Třízápasový zákaz startů v zápasech Premier League se zdál být pro záložníka Manchesteru United Cristiana Ronalda velkým ponaučením. Podle svých vlastních slov se už znovu nenechá hloupě vyprovokovat.

Od té chvíle uplynul již téměř celý měsíc. V utkání druhého kola Portsmouth – United vznikla okolo 80. minuty docela velká rozmíška mezi domácím Richardem Hughesem a dvaadvacetiletým Portugalcem. Ronaldo neudržel nervy na uzdě a hráče Pompey počastoval tzv. „čelíčkem“ do obličeje. Rozhodčí pro toto chování neměl pochopení a pěkně zblízka ukázal Ronaldovi červenou kartu. Trest byl automaticky stanoven na tři zápasy a rodák z Madeiry se opět v dresu Red Devils představí až dnes proti Evertonu.

Sám hráč si v průběhu odpykávaní suspendace stačil v hlavě vše srovnat a nyní tvrdí, že od inkriminovaného okamžiku se toho spoustu změnilo: „Hodně jsem se od té doby poučil. Nyní jsem mentálně připraven tolerovat vše, s čím na mě soupeři vyrukují. Nemůžou mě už nikdy více vyprovokovat.“

Portugalský křídelník se po delší odmlce skoro stoprocentně objeví opět v základní sestavě Rudých Ďáblů proti Evertonu. „Žiji fotbalem a v posledních několika týdnech jsem si dával do těla jako snad nikdy předtím. Byl to neuvěřitelný pocit, když jsem během trestu nemohl týmu pomoci.,“ svěřil se Cristiano Ronaldo.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články