Zpět na » Premier League » Eriksson zvažuje Irelandovo dilema

Premier League - Eriksson zvažuje Irelandovo dilema

0

Líbilo se

15.09. - Včera Fotbalportal.cz jako první přispěchal se zprávou týkající se pravého důvodu odcestování záložníka Stephena Irelanda od irské reprezentace. Dnes přinášíme informace o tom, co si o celém incidentu myslí hráčův trenér z Manchesteru City Sven Göran Eriksson.

Ireland ve včerejším prohlášení na oficiálních stránkách Citizens přiznal, že za opuštěním irského národního týmu nestála smrt babičky, ale potrat jeho přítelkyně. Ireland si spolu se svou partnerkou Jessicou vše vymysleli, aby se uspěchal Irův návrat na ostrovy. Ovšem potom, co se do hledání babičky pustila irská fotbalová asociace začala pravda v celém případu vyplouvat najevo. Když FAI našla naživu Irelandovu babičku řekl, že zemřela babička z otcovy strany. Ve chvíli, kdy zcela v pořádku byla nalezena i ona, nešlo už dále lhát. Fotbalista se potom veřejně omluvil a doufal v odpuštění.

Kouč Eriksson je nyní na rozpacích, zda nasadit Irelanda do zápasu proti Aston Ville. Tragická životní událost by ho totiž mohla nepříznivě ovlivnit: „Nevím, jestli je v dobré náladě. Nemůžu to tvrdit, dokud si s ním nepromluvím. S asistentem jsme to hodně probírali.“

„Jakýkoliv problém, který v životě máte, musíte řešit pravdivě, když o něm hovoříte s ostatními. Lhát je stupidní. Stephenovým přístupem jsem velice zklamán,“ dodal švédský kouč, jenž si myslí, že Ireland měl říci pravdu.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články