Zpět na » Premier League » Voronin skončil v reprezentaci?

Voronin skončil v reprezentaci?

0

Líbilo se

15.09. - Ăštočník Liverpoolu Andrej Voronin se po prohraném zápase s Itálií pořádně pohádal s reprezentačním koučem Ukrajiny Olegem Blochinem a podle všeho vznikl nešvár, který Voroninovi v národním týmu nejspíš zlomil vaz alespoň pro dobu, kdy mu bude velet stejný trenér.

Ukrajina ve středu doma podlehla po tuhém boji Itálii 1:2 v rámci kvalifikace o EURO 2008 a ve skupině B prakticky přišla o reálné vyhlídky na postup do hlavní fáze soutěže. Blochin přičítal bývalému fotbalistovi Bayeru Leverkusenu podíl na rozhodující brance Di Nataleho z 77. minuty a problém byl hned na světě.

Po zápase mezi oběma kohouty proběhl plamenný rozhovor, ve kterém nebyla nouze ani o vulgarismy. „Takové chování, jakožto hlavní trenér Ukrajiny odmítám tolerovat. Nadávat si může Benitezovi v Liverpoolu,“ uvedl Blochin.

Podle samotného Voronina je však pravda někde úplně jinde. S hádkou prý začal lodivod „Zhovto-Blakytni“, jak se ukrajinské reprezentaci též přezdívá: „Když zápas skončil, začal mě sprostě urážet a to jsem si samozřejmě nemohl nechat líbit. Nebál jsem se ho a jak on mi, tak já jemu,“ poznamenal forvard liverpoolských Reds.

„Ve chvíli, kdy se ujal kormidla ukrajinské reprezentace, si spolu nerozumíme. Respekt chová pouze vůči sobě a kapitánovi Andreji Ĺ evčenkovi. Podle mého jsem u týmu pro něj skončil. Minimálně po dobu trvání kvalifikace,“ dodal Voronin.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články