Zpět na » Premier League » Heskey má možná zlomený nárt

Premier League - Heskey má možná zlomený nárt

0

Líbilo se

16.09. - Nepříjemná zpráva může v těchto chvílích zasáhnout Wigan Athletic. Jeho útočník Emile Heskey totiž ze včerejšího domácího zápasu s Fulhamem nevyšel bez újmy. Lékaři mají podezření na fraktury nártu.

Reprezentační útočník Albionu, který se v poslední době nacházel ve skvělé formě, musel střídat již po devíti minutách hry. Při jeho odnášení na nosítkách ho domácí fanoušci odměnili velkým potleskem, ale to horší mělo teprve přijít.

Heskey byl okamžitě převezen do nemocnice na vyšetření a lékaři provedli rentgen. Verdikt byl jasný – podezření na zlomený nárt. Hráči tak hrozí až tříměsíční pauza od fotbalu. Je to smutné, protože bývalý forvard Liverpoolu minulý týden válel se starým parťákem Owenem v reprezentačním dresu a Heskey sotva, co se po třech letech do národního týmu znovu probojoval, bude v něm muset nejspíš na čas zase skončit.

Pokud se definitivně potvrdí, že došlo ke zlomenině, wiganský fotbalista přijde o dvě utkání kvalifikace o EURO 2008 s Estonskem a Ruskem. Steve McClaren však vrásky na čele s největší pravděpodobností mít nebude, neboť po zranění se zpět hlásí Wayne Rooney z Manchesteru United potom, co seděl na lavičce náhradníků už ve včerejším zápase s Evertonem. I on se musel zotavovat po fraktuře nártu.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články