Zpět na » Premier League » Lampard: "Owena nepotřebujeme"

Lampard: "Owena nepotřebujeme"

Lampard: © chelseafc.com - Frank Lampard

0

Líbilo se

20.12. - Frank Lampard chválí kvality útočníka Newcastlu Michaela Owena. Nemyslí si ale, že by se Chelsea měla v lednu ucházet o jeho služby.

Opora londýnské Chelsea Frank Lampard věří, že Chelsea nepotřebuje v lednovém přestupním termínu učinit nabídku na získání Michael Owena z Newcastlu. Owen, kterému v létě končí současný kontrakt, už dostal konečně od vedení klubu ze St. James Parku nabídku na jeho prodloužení, tu ale zatím neakceptoval a tak je jeho budoucnost nejistá. Navíc kolem něj krouží řada týmů z Premier League, takže má z čeho vybírat.

Jeho spoluhráč z anglické reprezentace si je vědom Owenových kvalit, má ale za to, že manažer Chelsea Luiz Felipe Scolari má dostatek ofenzivních hráčů, takže by případný Owenův příchod na Stamford Bridge nebyl potřeba. "Pochopitelně je to manažerovo rozhodnutí. Michael je top hráč, ukázal to naposledy gólem, který vstřelil Portsmouthu minulý týden. Neuvěřitelné zakončení, top kvalita. Pokud je fit, s tím v poslední době trochu bojuje, je to opravdu top hráč. Za správnou cenu, to se nás může týkat i nemusí, to bude pro každého jistě dobrá koupě. Ale pokud budou Nicolas Anelka a Didier Drogbou fit, myslím, že máme vepředu dost kvality a nepotřebujeme ho."

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Ondřej Myška / skysports.com

Nejnovější články