Zpět na » Premier League » Owen začne jednat o prodloužení

Owen začne jednat o prodloužení

Owen začne jednat o prodloužení © -

0

Líbilo se

14.12. - Joe Kinnear dnes potvrdil, že klub započne v úterý jednání o prodloužení kontaktu s útočníkem Michaelem Owenem. Po dnešní výhře nad Pompeys je to další potěšující zpráva pro fanoušky tohoto týmu.

Příznivou zprávu pro fanoušky Strak dnes uveřejnil manažer Joe Kinnear. Klub je totiž připraven nabídnout svému nejlepšímu střelci Michaelu Owenovi nový konktrakt. Pro 29letého bývalého hráče je to po dnešní výhře s Pompeys, ke které přispěl svým sedmým gólem sezóny, další důvod k radosti. To samozřejmě těší i Kinneara, který se několikrát nechal slyšet, že si svůj tým bez služeb tohoto rodáka z Chesteru nedokáže představit. Navíc, když se začíná dostávat do formy.

"Byl bych nadšený, kdyby u nás zůstal. Rozhovory začnou v úterý a nemyslím si, že to bude trvat déle, než bude zpátky v anglickém národním týmu. Je pro nás klíčovým hráčem. Raději bych, kdyby za nás střílel góly, než abych za něj dostal v lednu nějaké peníze."

Kinnear také po dnešním vítězném utkání s Portsmouthem pochválil své svěřence za předvedený výkon a hlavně za výsledek. "Konečně jsme venku vyhráli. V minulých zápasech venku jsme hráli dobře, ale nedařilo se nám zvítězit. Přišli jsme s herním plánem, cítil jsem, že se dají porazit, a jsem spokojený, že se tak nakonec stalo. Dali jsme hezké góly, kontrolovali hru, hráli jsme ve vysokém tempu. Byl to opravdu perfektní den."

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články