Zpět na » Premier League » Defoe šťastný v Tottenhamu

Defoe šťastný v Tottenhamu

0

Líbilo se

17.09. - Hráč, který v Tottenhamu poslední dobou jen zahřívá lavičku náhradníků – Jermain Defoe nemá údajně podle vlastních slov zájem klub opustit. Podle některých britských zdrojů měl v zimě kvůli neshodám s trenérem z White Hart Lane odejít. Vše je ale jinak.

Tottenham se momentálně nachází v nezáviděníhodné situaci. Přes léto se nakoupily posily za milióny liber a po šestém kole nové sezóny Spurs tápou těsně nad hranicí sestupu se čtyřmi body. Není divu, že na trenéra Martina Jola je vynakládán obrovský tlak a s přibývajícími neúspěchy mu nejspíš v nejbližší době zazvoní umíráček, přestože ho prý vedení v čele s předsedou Danielem Levym podporuje.

Nálada v kabině asi není optimální, což měl prý okusit i Jermain Defoe. Anglickému útočníkovi byl nabídnut nový pětiletý kontrakt, který odmítl podepsat. I kvůli tomu ho Jol údajně nenominoval pro sobotní utkání s Arsenalem a nemělo zůstat jen u toho. „Jestli se budeš dále vzpírat, nechám tě hrát celý rok za rezervu a ani tě v zimě neprodám do žádného top klubu,“ takhle nějak Nizozemec prý sdělil varování Defoeovi.

Jenže sám hráč říká, že vztah s trenérem je v nejlepším pořádku. Nechce odejít a porve se o místo v základní sestavě, které ztratil letos v létě po příchodu Darrena Benta. Posila jménem Bent odsunula Defoea až na místo čtvrtého útočníka za Berbatova, Keanea a právě bývalého hráče Charltonu. Čtyřiadvacetiletý Angličan však podle BBC neskládá zbraně.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články