Zpět na » Premier League » Ramos: Premier League, troufl bych si

Premier League - Ramos: Premier League, troufl bych si

0

Líbilo se

18.09. - Pod koučem Tottenhamu Martinem Jolem se v posledních dnech trenérská židle pořádně kymácí. Vedení údajně má vyhlédnutou náhradu, kterou je lodivod Sevilly Juande Ramos. Ten si podle vlastních slov myslí, že by trénování v Anglii zvládnul levou zadní.

Jako by toho tlaku na Jola nebylo málo. Kritika se na něj valí ze všech stran a i Ramos, jenž před časem prý odmítl lukrativní nabídku od Spurs, se nechal slyšet, že by jednou v Anglii mohl trénovat. Prioritou však je dodržet kontrakt na stadionu Ramona Sancheze Pizjuana.

„Dnes jsem trenérem Sevilly a podle mého vše funguje perfektně, takže není důvod ke změně. Výzvou pro mě je vyzkoušet si trenéřinu i v zahraničí. Anglie je nádherná země, ale přesné datum Vám neupřesním. Každý ale ví, že ve fotbale se může stát cokoliv,“ sdělil Ramos.

Tak tyhle slova Jol potřeboval v těchto dnech nejméně slyšet. Výsledky Kohoutů jsou na pováženou a tým nešlape, jak by měl. Pro útěchu jeho srdce je však nutno dodat, že výměna stráží se v Tottenhamu nejspíš konat nebude. Alespoň ne - Ramos za Jola, protože Sevillistas se momentálně daří, hrají Ligu mistrů, ve které mimochodem začnou zápasem s jiným severolondýnským mužstvem – Arsenalem, jemuž Spurs o víkendu podlehli v poměru 3:1 a trenér celku z Andalusie by přece neodcházel od rozdělané práce.

Navíc v kabině Sevilly se v tuto chvíli s jeho odchodem vůbec nepočítá. Jestli Ramos dvojnásobného vítěze Poháru UEFA opustí, tak nejspíš až na konci sezóny. „Jsme si jistí, že tady zůstane po zbytek tohoto ročníku. Nemáme žádné obavy. Můžeme ovšem předpokládat, že se jedná o jeho poslední sezónu v Seville. Z hráčského hlediska tady odvedl kus práce. Dělal věci, jak nejlépe uměl. Pokud by odešel, každý by to pochopil. Zasloužil by si to,“ uvedl své stanovisko k celé záležitosti obránce Sevillistas Daniel Alves, který v létě koketoval s londýnskou Chelsea.

Nejnovější informace také definitivně rozpustily spekulace týkající se angažování úspěšného německého kouče Jurgena Klinsmanna. Ten si momentálně dopřává od trenérské činnosti notnou dávku odpočinku a stále tvrdí, že se vrátí pouze v případě, kdy bude koučovat tým hrající v Champions League. Takže Tottenham zase ostrouhal mrkev a Jol si bude muset máknout, aby se fotbalisté za milióny liber zmátořili a začali zaznamenávat přijatelné výsledky. Trpělivost nebude věčná.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články