Zpět na » Premier League » Kdo nahradí Mourinha?

Kdo nahradí Mourinha?

0

Líbilo se

20.09. - Ĺ okující odchod manažera Josého Mourinha z Chelsea ihned nastartoval otázky o jeho možném nástupci. Prozatím se objevují dvě jména - zpočátku byl favorizován bývalý kouč Juventusu Turín Dider Deschamps, ale poslední zprávy hovoří o tom, že Chelsea by měl převzít Avram Grant, který do klubu přišel v létě na pozici ředitele fotbalu.

Grantovo jmenování do funkce manažera se očekává někdy během dnešního dne, jeho asistentem by měl být Steve Clarke. Jedenapadesátiletý Izraelec je velmi dobrým přítelem majitele Romana Abramoviče a jeho letní příchod do Chelsea se Mourinhovi příliš nezamlouval. Mezi oběma vlivnými muži to brzy začalo skřípat, Mourinho Grantovi ihned vysvětlil, aby se mu nepletl do trénování.

Grant před příchodem do Chelsea pracoval jako technický ředitel v Portsmouthu, dříve vedl izraelskou reprezentaci nebo kluby Maccabi Tel-Aviv a Maccabi Haifa.

Očekává se, že Grant bude jmenován minimálně do pozice provizorního manažera alespoň pro nedělní zápas s Manchesterem United. Jméno nového bosse Blues by mělo být známo ještě během dnešního dne, kdy Chelsea plánuje vydat prohlášení k posledním událostem v klubu.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Nejnovější články