Zpět na » Premier League » Southgate: Tuncay a já? Všechno v pohodě

Southgate: Tuncay a já? Všechno v pohodě

0

Líbilo se

20.09. - Dnes ráno do éteru prosákly informace, které hovořily o nespokojenosti útočníka Sanli Tuncaye v Middlesbrough. Po prohlášení trenéra Garetha Southgatea se situace zklidnila a spekulace o zoufalství pětadvacetiletého fotbalisty v Anglii se zdají být výmyslem tureckých médií.

„Stýská se mi po rodině, kamarádech, nemůžu si s nikým promluvit. Tvrdá práce na tréninku zůstává trenérem nepovšimnuta. S tímhle jsem nepočítal, když jsem v létě podepisoval nový kontrakt. Ve Fenerbahce jsem byl kapitán a fanoušci mě milovali, v Premier League vysedávám na lavičce,“ tak tyhle slova měl říci smutný Tuncay jednomu ze svých dřívějších spoluhráčů po prohře na Upton Parku, kde Middlesbrough prohrálo 3:0.

Pravda však asi bude někde jinde. Trenér Boro Gareth Southgate tyto zprávy okamžitě popřel a uvedl věci na pravou míru. Podle něho se hráč ještě dostatečně dobře neusadil, ale to je prý všechno: „Je to nesmysl. Už před několika týdny jsem se Sanlim mluvil. Není to pravda. V sobotu proti West Hamu naši hru povznesl. Jeho reakce mi samozřejmě naznačila, že v tomto zápase někdo nehrál na sto procent, takže na tom budeme muset zapracovat.“

„Střídal už v několika předchozích utkáních a vždycky existovala šance, že si zahraje i v sobotu proti Sunderlandu. S jeho výkonem jsem byl spokojen a podle mého tady zaznamená velký úspěch – tohle je pravda,“ uvedl své rezolutní stanovisko Southgate.

Tuncay se v duelu s West Hamem dostal na hřiště po 30. minutách, když se zranil Aliadiere. Od té doby se stal nejaktivnějším hráčem hostů a na kopačkách měl tři vyložené brankové příležitosti. Všechny však spálil a po třech slepených gólech Hammers byla zpečetěna prohra jeho týmu.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Nejnovější články