Zpět na » Premier League » Sir Alex: Jose, budeš mi chybět!

Premier League - Sir Alex: Jose, budeš mi chybět!

0

Líbilo se

21.09. - Dalším z řady fotbalových osobností, které "zaplakaly" nad odchodem Joseho Mourinha z Chelsea, je dokonce i jeho největší soupeř z Premier League - manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson. Portugalcův odchod považuje za velké zklamání pro celý fotbal jako takový.

Bude to právě Manchester United, kdo bude nejbližším soupěřem Chelsea v anglické lize. Ferguson se už však v další bitvě na ostří nože Mourinhovi nepostaví.

"Byl to ohromný člověk pro fotbal a ohromný člověk pro Chelsea. Do naší hry přinesl něco svěžího a nového. Soupeření s ním mě bavilo, přeji mu vše nejlepší. Akorát nevím, co teď budu dělat s tím vínem," naráží Ferguson na tři roky starou příhodu, kdy mu příliš nechutnalo víno, kterým ho Mourinho na Stamford Bridge před vzájemným zápasem pohostil a na oplátku nyní koupil jednu láhev před nedělním soubojem.

"Mourinho zažíval jedinečné úspěchy, o tom není sporu. Pro jeho nástupce je to obrovský test. Naše vzájemné souboje mi budou chybět, ale musíme se zaměřit na ten zápas, pořád hrajeme proti stejným hráčům," dodává Ferguson.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články