Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Sunderland do Evropy, říká Gordon

Sunderland do Evropy, říká Gordon

Sunderland do Evropy, říká Gordon © skysports.com - Craig Gordon - nejdražší gólman v historii Premier League.

0

Líbilo se

16.10. - Skotský brankář anglického Sunderlandu Craig Gordon věří, že jeho celek může výrazněji promluvit do bojů o evropské poháry v tomto roce Premier League.

Po sezóně, ve které se "kočky" spíše snažily upevnit svou pozici v nejvyšší anglické soutěži, mají Gordon a jeho spoluhráči novou motivaci. Manažer Sunderlandu Roy Keane totiž v létě mohutně investoval a obměnil většinu týmu.

Přivedl si např. takové hráče jako třeba Davida Healyho, který byl nejlepším střelcem kvalifikace ME08, a Djibrila Cisseho, ten má zase bohaté zkušenosti z Ligy mistrů, kterou hrál např. v Liverpoolu nebo Auxerre.

I díky tomu všichni věří, že tento rok nebude o záchraně soutěže. Sunderland je momentálně 14. a ztrácí osm bodů na sedmé místo. Podle brankářské jedničky tohoto mužstva jsou však ambice klubu realistické.

Deníku "Nothern Echo" řekl: "Všichni se snažíme posunout se zase o krok výš. Náš trenér nás dobře připravil a já vím moc dobře, že naší hrou se můžeme probojovat až do evropských pohárů, po kterých tolik toužíme. Máme na to čas, ale chceme se o to pokusit co nejdříve. Když budeme jako tým tvrdě dřít, myslím, že Evropa je pro nás reálná."

Kam dál?

/ goal.com / fotbalportal.cz

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články