Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 7. kolu Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů k 7. kolu Premier League

0

Líbilo se

23.09. - Avram Grant má za sebou premiéru na lavičce Chelsea, co říkal po prohře na Old Trafford? Martin Jol z Tottenhamu přiznal, že řeší velké dilema při výběru útočníků. Rafa Benítez po bezgólové remíze s Birminghamem přiznal, že jeho svěřencům došly útočné nápady.

Newcastle - West Ham 3:1

Nigel Pearson (asistent Newcastle): "Nejdůležitější byl výsledek. V některých fázích byla hra nesouvislá, ale hráli jsme natolik dobře, že to na vítězství stačilo. Celkově jsme velmi spokojeni. První gól nám velmi pomohl, z Marka Viduky máme radost a věříme, že předvede ještě víc. Nějaký čas se zabydloval, ale už získává potřebné sebevědomí."

Alan Curbishley (WHU): "Když bráníte tak jako my, nemůžete čekat dobrý výsledek. Nemůžete inkasovat góly už po dvou minutách, pak nemáte šanci. V první půli jsme se ještě dostali do hry a byli jsme lepší, ale pak jsme znovu bránili velice špatně a do poločasu to bylo 2:1. Ale celkově si myslím, že jsme něco uhrát mohli, jsem zklamaný. Ale naše defenzíva, hlavně způsob zachytávání přihrávek, to bylo špatné."

Aston Villa - Everton 2:0

Martin O´Neill (Aston Villa): "Nebyla to taková úrověň jako v zápase s Chelsea, ale bylo pro nás důležité dnes vyhrát, když jsme proti Manchesteru City nijak nezářili. John Carew je za gól určitě rád, je to pro něj úleva. Gabby Agbonlahor ukázal při gólu dobrý cit pro míč. Po některých slabších výkonech se tým zlepšuje, to je povzbudivé. Vyhráli jsme tři z posledních čtyř zápasů, v kabině je dobrý týmový duch."

David Moyes (Everton): "V některých částech zápasu jsme hráli dobře, zejména na začátku obou poločasů. Neměli jsme mnoho vyložených šancí, ale ani Aston Villa ne, takže to byl těsný zápas. Jenomže pokud dostanete góly jako my a žádný nevstřelíte, je to katastrofa. Nebylo těžké nechat na lavičce Yakubua, tým skládám, jak vidím a bud v tom pokračovat."

Blackburn - Portsmouth 0:1

Mark Hughes (Blackburn): "Nebudeme se vymlouvat na porážku v týdnu. Aspirujeme na to, abychom hráli v Evropě a ještě vyhrávali v Premier League. Chyběla nám naše obvyklá síla, proto jsme zápas nijak výrazně neovlivnili. Soupeř bránil velmi dobře, jejich obranná čtyřka byla jako skála, nepouštěli nás do volných prostorů."

Tony Adams (asistent Portsmouth): "Byl to vynikající výkon. Sol Campbell byl asi největším rozdílem mezi oběma týmy. V týdnu jsme hodně trénovali, hlavně s útočníky. Kanu je jedním z těch, který umí podržet míč a dostat ostatní do hry. Takových není mnoho, je to výjimečný hráč."

Arsenal - Derby 5:0

Arsene Wenger (Arsenal): "Tenhle tým chápe svoje úkoly. Nepotřebujeme se zviditelnit, chceme něčeho dosáhnout společně. Snažíme se hrát líbivý fotbal. Když nevyhrajeme, jsme kritizováni, když vyhrajeme, lidé nás milují. Stále se můžeme zlepšovat, snad náš vrchol přijde v dubnu nebo květnu."

Billy Davies (Derby): "Rychlý gól nás hodně zasáhl. Ĺ patně jsme při něm bránili, ačkoliv zakončení bylo prvotřídní. Hráli jsme proti Adebayorovi, což je bezpochyby jeden z nejlepších útočníků na světě. Fabregas je jeden z nejlepších záložníků. Není žádná hanba dostat lekci od takových hráčů. Nejsme zoufalí, zlepšujeme se."

Liverpool - Birmingham 0:0

Rafa Benítez (Liverpool): "Mám čtyři útočníky, nakonec hráli všichni. Cítil jsem, že Voronin a Kuyt jsou hráči, které bychom proti zformované obraně potřebovali. Zápas je pro mě zklamáním, snažili jsme se hrát do šířky, centrovat a dělat vše proto, abychom odpor soupeře prolomili. Nakonec už nám došly nápady. Vápno bylo tak zhuštěné, že tam nebylo místo."

Steve Bruce (Birmingham): "Věděli jsme, že pro Liverpool jsme neoblíbeným soupeřem a chtěli jsme v tom pokračovat. Oproti minulému zápasu na Anfieldu jsme měli v sestavě jen tři stejně hráče. Takové zápasy si užíváme, chceme si je určitě zahrát i v další sezóně. Víme, že budeme hrát na konci tabulky, ale je pro nás maximálně důležité, abychom se zachránili."

Fulham - Manchester City 3:3

Lawrie Sanchez (Fulham): "Bavili jsme publikum. Dostali jsme hodně gólů, ale dokázali jsme se vrátit. Jakmile se vyvarujeme hloupých chyb v obraně, bude to dobré, protože dopředu jsme opravdu nebezpeční. Důležité je, že máme v sestavě konkurenci. Máme kvalitu i na lavičce a vím, že můžu dělat změny."

Sven Göran Eriksson (Man City): "Když jste manažer, nemůžete být spokojen se třemi inkasovanými góly. Myslím, že to byl dobrý zápas, oba týmy mohly vyhrát. Hráli jsme dobrý fotbal, ale obranu potřebujeme zlepšit. Těší mě výkon Martina Petrova. Mohl se trefit už v předchozích zápasech, dnes byl velmi dobrý."

Reading - Wigan 2:1

Steve Coppell (Reading): "Dnešní vítězství je důležité zejména z psychlogického hlediska. Tři body jsou velmi důležité, nezáleží na tom, jak jsme je získali. Tahle liga je těžká. Jakmile se dostanete dolů, může to být váš konec. Snad nám to dodá injekci sebevědomí a budeme se moci odrazit."

Chris Hutchings (Wigan): "Určitě jsme si zasloužili minimálně bod, možná všechny tři. V druhé půli jsme si vypracovali šance a byli jsme lepším týmem. Hráli jsme velmi dobře, měli jsme dvě velké šance. Bohužel jsme je nedali a soupeř v poslední minutě rozhodl."

Middlesbrough - Sunderland 2:2

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Byli jsme blízko, ale nevidím nikoho s hlavou dolů. Jsem na hráče pyšný. Bojovali až do konce a odevzdali všechno. Mrzí nás to, protože jsme cítili, že jsme blízko třem bodům. Stalo se to nejhorší, co se stát mohlo."

Roy Keane (Sunderland): "Mimo posledních pár minut jsem si ten zápas moc neužíval. Zápas jsme nekontrolovali. Když jsme dostali gól, nebyli jsme schopni držet míč. Byli jsme zalezlí, možná nám chybělo více zkušeností z Premier League. Neměli jsme mnoho šancí, neriskovali jsme, ale hráči ukázali touhu něco uhrát. Každý bod je důležitý."

Bolton - Tottenham 1:1

Sammy Lee (Bolton): "Je to férový výsledek. Vždycky chcete víc, ale myslím, že odhodlání hráčů bylo excelentní, hlavně když jsme prohrávali. Jsme v těžké situaci, ale hráči tvrdě pracují, chtějí výsledky zlepšit. Pomalu se z toho dostáváme."

Martin Jol (Tottenham): "Bolton hrál více fyzicky, my jsme byli lepší technicky. Snažili se nám nařezat, ale my jsme se s tím vyrovnali. Po dvou gólech v Poháru UEFA bylo těžké nachat na tribuně Defoa. Ale měl jsem Benta, který může hrát místo Keana i Berbatova, kdežto Defoe jen místo Keana. Někdy je to těžké rozhodování, ale Defoe svoji šanci dostane."

Manchester United - Chelsea 2:0

Carlos Queiroz (asistent Man Utd): "Je to skvělý výsledek, ale připadá mi to jako dva rozdílné zápasy - jeden před a druhý po vyloučení. Předtím jsme hráli možná náš nejlepší fotbal v sezóně. Když přišlo vyloučení, zasloužili jsme si vedení. Chelsea pak začala být více kompaktní, pouštěla nás do útoku a čekala na chybu. Ale my jsme byli trpěliví a věděli jsme, že tři body jsou naše."

Avram Grant (Chelsea): "Hráli jsme dobře do vyloučení Mikela, pak se obraz hry změnil. Zdálo se mi to jako chybné rozhodnutí. United také skórovali ve třetí minutě nastavení, ačkoliv se měly nastavovat jen dvě. Na podporu hráčů si nemůžu stěžovat, jsme spolu jen tři dny a jako manažer jsem spokojený. Při zápase i v hotelu jsem viděl, že jsou víc než v pohodě a snaží se dělat maximum na hřišti i mimo ně. Musíme pracovat tvrdě a dostat Chelsea tam, kam patří. Je tu dobrý tým, ale říká se to snadno."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články