Zpět na » Premier League » O Jarošíka mělo zájem šest klubů z Anglie

Premier League - O Jarošíka mělo zájem šest klubů z Anglie

0

Líbilo se

29.09. - Český záložník Jiří Jarošík nadále prožívá trápení ve skotském Celticu Glasgow i přesto, že už mohl být dávno pryč. Médiím totiž prozradil, že v létě o jeho služby mělo zájem pět nebo šest klubů z anglické Premier League. Vedle nich také ukrajinské Dynamo Kyjev, se kterým by si zahrál i v Lize mistrů. "Udělal jsem chyby," přiznává s odstupem času Jarošík.

Devětadvacetiletý záložník sice získal v minulé sezóně s Celticem další titul do své bohaté sbírky, ale sám se na něm zase tolik nepodílel. Kvůli nedostatečnému hernímu vytížení projevil několikrát zájem ze Celtic Parku odejít. I přes opětovný zájem z Birminghamu nebo ukrajinského Dynama Kyjev však stále zůstává hráčem skotského mistra.

"Byl jsem rozhodnutý odejít. Vedení mi to odsouhlasilo, ačkoliv manažer pořád chtěl, abych zůstal. Všechno směřovalo k tomu, že odejdu. Měl jsem už sbalené věci, ale nakonec to nevyšlo. Mělo o mě zájem několik dobrých klubů, třeba Middlesbrough nebo Manchester City. Ještě 31. srpna naděje žila, ale pak se vše zhroutilo. Zájem byl i z Portsmouthu a Fulhamu. Celkem pět nebo šest anglických klubů. Ozval se mi i Birmingham, ale tam jsem se vracet nechtěl. Odmítl jsem i Dynamo Kyjev a teď cítím, že to byla chyba. Měl jsem tam jít," vypočítává Jarošík zájemce o své služby.

Další překážkou bylo také například to, že Manchester City nechtěl, aby Jarošík během námluv s Citizens jednal s jiným klubem. Dnes bávalý Sparťan ví, že i zde zřejmě udělal chybu.

"Věděl jsem, že chtěli, abych dva dny nevyjednával s ostatními kluby. I tady jsem zřejmě udělal chybu. Ztratil jsem tím čas. Celtic za mě požadoval 2,5 - 3 miliony liber. To už není tak směšná částka," vysvětluje Jarošík. Podle agenta Pavla Zíky by se měl přestup definitivně uskutečnit v lednu, jelikož zájem z Anglie a Ruska stále přetrvává.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články