Zpět na » Premier League » Preview neděle 8. kolo

Preview neděle 8. kolo

0

Líbilo se

29.09. - Zatímco minulý týden byly utkání sedmého kola rovnoměrně rozvrstveny do obou víkendových dní. V současném čili osmém kole se hned 8 duelů hraje již dnes a zbývající zítra popřípadě v pondělí. Pojďme si přiblížit ten nedělní. Tedy Everton versus Middlesbrough.

Everton FC Everton FC – Middlesbrough FC Middlesbrough

Neděle 30. září 2007
Výkop
: 17:00
Stadion: Goodison Park
Řídí: Mike Riley

Domácí se po skvělém startu začínají trochu propadat. Toffees dvě kola za sebou jenom prohrávali. Poslední porážka přišla od Aston Villy. I kvůli těchto bodových ztrát klesly Karamelky z příček zaručujících předkolo Ligy mistrů až na současnou devátou pozici. Middlesbrough je jen o dva body za svým liverpoolským soupeřem a start do nového ročníku si představovali rovněž trochu jinak. Boro minulou sobotu smolně remizovalo se Sunderlandem 2:2, když vyrovnávací branka Black Cats padla až těsně před začátkem nastavení.

Toffees by mohli být po středeční výhře 3:0 nad Sheffieldem Wednesday v Carling Cupu psychicky na výši. Boro totiž na White Hart Lane nestačilo na Tottenham a prohrálo 2:0.

Situace s marodkou Evertonu má docela dobré vyhlídky do budoucna. Mimo zůstává akorát Gravesen, ale vrátit by se už mohl Mikel Arteta a přestože nad trojicí Tony Hibbert, Nuno Valente a Andrew Johnson visí otazník. Dá se předpokládat, že je v neděli na Goodison Parku uvidíme v akci.

U hostů je to už o něco horší. Potíže neustále sužují Julio Arcu, Emanuela Pogatetze (oba koleno) a Jeremie Aliadierea, kteří jsou stále out. Gareth Southgate se už ovšem bude moci spolehnout na Woodgatea a Mida.

Everton: Wessels, Hibbert, Stubbs, Lescott, Yobo, Baines, Valente, Pienaar, Arteta, Carsley, Neville, Jagielka, Osman, Johnson, McFadden, Yakubu, Anichebe, Ruddy, Vidarsson, Van der Meyde

Middlesbrough: Schwarzer, Jones, Young, Davies, Woodgate, Wheater, Riggott, Taylor, Boateng, Rochemback, O'Neil, Downing, Cattermole, Shawky, Tuncay, Mido, Lee, Craddock

Tip na výsledek podle Skysports.com: 2:1
Tip na výsledek podle Fotbalportal.cz: 1:0

Koho sledovat podle Skysports.com: Yakubu Anichebe

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články