Zpět na » Premier League » Manažer Queens Park Rangers byl propuštěn

Premier League - Manažer Queens Park Rangers byl propuštěn

0

Líbilo se

01.10. - Poslední tým tabulky League Championship Queens Park Rangers se rozhodl odvolat z pozice manažera Johna Gregoryho. Nový šéf lavičky zatím není znám, prozatím tým povede asistent Mick Halford.

Poslední kapkou po nevydařeném vstupu do soutěže se stal nedělní výprask od West Bromwiche v poměru 1:5. Londýnský klub se po něm propadl až na poslední místo tabulky, které zaujímá se ziskem tří bodů. Třiapadesátiletý Gregory do klubu přišel v září 2006 a pomohl mu k záchrně v uplynulé sezóně. Letos však s týmem nedokázal ani jednou vyhrát, byl vyřazen i z Carling Cupu Leytonem Orient.

"Klub by chtěl touto cestou poděkovat Johnovi za veškerou práci, kterou pro něj jako manažer odvedl. Především pak za záchranu v minulé sezóně. Výsledky a výkony v této sezóně však nesplňují naše očekávání. Tabulka nelže. Klub se proto rozhodl jednat rychle a pro zbytek sezóny toto změnit," loučí se s bývalým manažerem Aston Villy na klubových stránkách prezident klubu Gianni Paladini.

Pro středeční zápas proti Colchesteru tým povede dosavadní asistent Mick Halford. Horkým kandidátem na uvolněné místo je například Martin Allen, který nedávno dostal padáka v Leicesteru City. O všem se ale bude jednat až po zápase s Colchesterem. Záležet také bude na tom, jak rychle proběhne převzetí klubu magnáty z Formule 1 - Flaviem Briatorem a Berniem Ecclestonem. Ti by rádi v manažerské pozici uvítali někoho věhlasnějšího a nejčastěji se v této souvislosti mluví o Alessandru Costacurtovi z AC Milán.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články