Zpět na » Premier League » Gerrard srazil malého chlapce

Premier League - Gerrard srazil malého chlapce

0

Líbilo se

02.10. - AKTUALIZOVĂ�NO! Kapitán FC Liverpool Steven Gerrard se stal účastníkem dopravní nehody, na kterou doplatil zlomeninou nohy desetiletý chlapec.

Reprezentační středopolař se svým vozidlem právě projížděl po cestě v okolí svého luxusního sídla na Grantham Road ve čtvrti Birkdale, když do směru jeho jízdy vběhl chlapec a narazil do boku auta. Podle očitých svědků Gerrard čekal s chlapcem až do příjezdu sanitky, která jej odvezla do nemocnice.

Sedmadvacetiletý hráč se poté dostavil na policejní stanici, kde předložil své řidičské oprávnění a podepsal běžné prohlášení. Celý incident se vyšetřuje. Gerrardův mluvčí informaci potvrdil a tlumočil jeho vyjádření: "Steven projížděl přes Birkdale velmi pomalu, chlapec mu vběhl do cesty. Po srážce ho utěšoval až do doby, než přišla lékařská pomoc."

Událost Gerrarda rozrušila, už se spojil s chlapcovou rodinou, aby se dozvěděl více o jeho zdravotním stavu, a v nejbližším čase chce malého pacienta navštívit v nemocnici.

AKTUALIZOV�NO 02.09.2007 18:09
Středopolař FC Liverpool a anglické fotbalové reprezentace Steven Gerrard byl šokovaný potom, co navštívil desetiletého chlapce, jehož srazil autem. Jamiemu Hellawellovi daroval dres anglické reprezentace s podpisy a kopačky. Podle Jamieho matky byl liverpoolský kapitán viditelně rozrušený.

"Byla jsem velmi šokovaná, když jsem se dozvěděla o té nehodě. Ĺ la jsem přímo na místo havárie. Steven tam byl, čekal, než přijede sanitka a policie a držel Jamieho za ruku. Můj syn to celé bral statečně. Když za ním Steven přišel, byl nevýslovně šťastný," řekla Jamieho matka.

Podle tiskové mluvčí nemocnice má chlapec zlomenou levou holení a předkolení kost. Jeho stav je stabilizovaný a zůstává na pozorování.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jo je to sympatákkk:):):):):)

wOjTíŠeKh
Nejnovější články