Zpět na » League Championship » John bude hostovat ve Watfordu

League Championship - John bude hostovat ve Watfordu

John bude hostovat ve Watfordu © football.co.uk - Collins John

0

Líbilo se

25.01. - Aktuálně druhý celek tabulky League Championship Watford ulovil pro jarní boje o postup do Premier League posilu do útočné řady. Z Fulhamu přichází na hostování do konce sezóny Collins John.

Ve smlouvě nechybí také opce na případný letní přestup. Dvaadvacetiletý holandský útočník mohl do týmu Hornets zamířit už před rokem, ale v době, kdy byl Watford beznadějně poslední v Premier League, přestup odmítl.

"Za tu dobu se stalo hodně věcí. Vím, že teď musím vyhrát nad fanoušky, kteří si to pamatují. Ale za tuto příležitost jsem vděčný. Nejdůležitější je samozřejmě automaticky postoupit do Premier League. Musíme to udržet," říká John.

Dvojnásobný holandský reprezentant strávil podzimní část na hostování v Leicesteru City, kde během 11 utkání vstřelil dva góly. Měl se stát součástí výměny za Marlona Kinga, avšak přestup jamajského útočníka je momentálně na bodu mrazu, navíc se do hry vložil také Wigan.

Watford posílí také obránce Matthew Sadler z Birminghamu City, za kterého manažer Adrian Boothroyd zaplatil 750 000 liber.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články