Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » League Championship » Matějovský má opět problémy s kotníkem

Matějovský má opět problémy s kotníkem

Matějovský má opět problémy s kotníkem © -

0

Líbilo se

11.08. - Marek Matějovský se problémů s pravým kotníkem nezbavil. Stejné zranění, které ho vyřadilo ze zápasu s Tureckem na Euru, utrpěl i v prvním ligovém zápase proti Nottinghamu Forest (0:0). Pravděpodobně se bez fotbalu obejde několik týdnů.

Což pro něj znamená, že 20. sprna pravděpodobně zmešká i přátelský zápas národního týmu ve Wembley, ke kterému byl dnes nominován.

Matějovský se zranil ještě během prvního poločasu a v 42. minutě byl vystřídán Kalifou Cissem. Absence tvořivého záložníka se odhaduje zhruba na měsíc, což manažer Readingu Steve Coppell nevyvrátil, a zároveň potvrdil, že zranění českého reprezentanta je to samé, které utrpěl na Euru.

"Je to stejné zranění, které Marek utrpěl na evropském šampionátu před několika týdny. Jeho pravý kotník byl od té doby zesláblý," řekl Coppell pro oficiální stránky Royals.

"On chtěl hrát a stále na nás tlačil, a to i přesto, že jeho rehabilitace ještě nebyla hotová. Potřebovali jsme jeho tvořivost, a proto jsme se rozhodli, že bude hrát. Je smůla, že si opět zranil kotník. Mimo bude několik týdnů."

Pro Coppella je navíc zranění Matějovského o to horší, že nemá koho postavit do středu zálohy vedle Jamese Harpera. Zraněný je totiž i Brynjar Gunnarsson.

"Je to ironie, že jsme měli v létě tři zdravé ofenzivní záložníky a teď máme jen jednoho."

Kam dál?

Ondřej Voska / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články