Zpět na » Primera Division » Messiho se Suárezem si udobřím gólovými přihrávkami, předvídá Griezmann

Primera Division - Messiho se Suárezem si udobřím gólovými přihrávkami, předvídá Griezmann

Messiho se Suárezem si udobřím gólovými přihrávkami, předvídá Griezmann © as.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

15.07. - Včera byla představena fanouškům Barcelony nová posila do útoku Antoine Griezmann. Francouzský útočník už měl našlápnuto z Atlética Madrid do Barcelony loni, ovšem nakonec nabídku azulgranas odmítl, čímž vyvolal jistou vlnu nevole mezi fanoušky azulgranas. A možná nejenom mezi nimi.

Letos Barcelonu přišel na 120 milionů eur, loni ji mohl stát o dvacet milionů eur méně. Jenže ačkoliv už byl s direktivou azulgranas domluvený na podmínkách kontraktu, nakonec slib nedodržel a raději prodloužil kontrakt v Atléticu Madrid. Proto se ho novináři na tiskové konferenci nemohli nezeptat na to, jestli svého rozhodnutí nelituje.

Udělal jsem určitě v minulosti pár špatných věcí. Pár, řekněme že jich nebylo moc. Ale nikdy nelituji svého rozhodnutí. Určitě jsem si nezahrával z přízní ani jedné strany. Nakonec to dopadlo tak, že jsme tady všichni společně a to je důležité. Pokud bych se měl omluvit, pak se o to budu snažit na trávníku, tam umím nejlépe mluvit," pronesl Griezmann.

Nicméně v médiích se často spekulovalo i o tom, že nakrknutí nemusí být jen fanoušci, ale rovněž spoluhráči, především Messi se Suárezem, kteří už na něj loni čekali s otevřenou náručí.

Je to možné. To uvidím, až spolu budeme, ale myslím, že gólovými nahrávkami se dá všechno urovnat."

Francouzský forvard se rovněž pokusil objasnit, proč letos změnil rozhodnutí a nabídku Barcy přijal. „Nejde to úplně přesně vyjádřit. Malá chodila do školy, kde měla kamarády a kamarádky, bylo by to velké stěhování celé rodiny. V Atléticu jsem se cítil dobře, nebyl jsem asi připravený. Myslel jsem si, že ještě musím s Atléticem něco dokázat. Letos už to bylo všechno jiné."

Bouřlivě se také diskutovalo nad tím, jaké číslo na dresu si nakonec Griezmann vybere. Jeho oblíbená sedmička, kterou nosil v Atléticu, Realu Sociedad, stejně jako ve francouzské reprezentaci, už totiž byla obsazená Coutinhem. Číslo 7 už má svého majitele, tak jsme se koukali, co je volného. Nakonec jsem podle rodiny zvolil číslo 17."

A na jaké pozici by nejraději hrál? S Ernestem (Valverdem) už jsem trochu mluvil, ale o taktice se budeme bavit víc až zítra. Pracoval jsem na sobě, abych byl platným hráčem na kterémkoliv místě sestavy. Mohu hrát zleva, zprava, uprostřed. Důležitě je hrát na těchto postech dobře pro tým."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

chitsincpost
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články