Zpět na » Primera Division » Zástupce Coutinha je naštvaný na Barcelonu

Primera Division - Zástupce Coutinha je naštvaný na Barcelonu

Zástupce Coutinha je naštvaný na Barcelonu © sport.net - Philippe Coutinho

0

Líbilo se

14.07. - Budoucnost brazilského fotbalisty Philippeho Coutinha v barcelonském týmu je obestřena mlhou. V pátek Katalánci koupili útočníka Griezmanna z Atlética Madrid za 120 milionů eur, navíc spekulace čím dál hlasitěji zmiňují i možný návrat Neymara z PSG. A jedním z těch, kdo by měl Camp Nou kvůli přetlaku v útoku opustit, je právě hráč, jehož přestup stál klubovou kasu nejvíc peněz v historii.

A to i přesto, že je pro vedení barcelonského klubu důležitým hráčem. Nebo to aspoň takto prezentovalo jednomu z agentů Coutinha Kiovi Joorabchianovi. Ten se kvůli tomu na barcelonskou direktivu ovšem zlobí.

Pep Segura, generální manažer Barcy, mi řekl, že Coutinho není na prodej. A to samé mi řekl prezident Bartomeu minulý týden v Barceloně. Za této konstelace jsme se rozhodli nesledovat trh. Respektovai jsme rozhodnutí Barcelony nechat si Coutinha a z toho důvodu jsme hráče nenabízeli ostatním klubům," řekl.

Coutinho s agentem Joorabchianem

Jenže například André Cury, zástupce Barcy pro Jižní Ameriku, jedná úplně protichůdně. Tlačí na to, aby byl Coutinho zahrnut do přestupové operace Neymara," zlobil se Joorabchian v rozhovoru na rozhlasové stanici RMC Sport.

Coutinho nemá na stole žádnou nabídku z jiného klubu, protože respektujeme rozhodnutí Barcelony, ale ona nedrží slovo, které nám dala. Celou dobu se k záležitosti nevyjadřovali, ale to není důvod k tomu, aby lhali. Ať řeknou pravdu. Jestli chtějí, aby Coutinho odešel, musí nám to říct. My se pak s hráčem dohodneme a rozhodneme, co bude nejlepší pro jeho budoucnost."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

chitsincpost

Sam si sa tam tak hnal Smajlík 1 U nas si mal vsetko a mohol si byt legenda. Takto si tam jeden z mnohych a zda se ze uz po roku a pol aj nechceny Smajlík 1

YNWA1892

Coutinho ani nikdo jiný asi nemohl tušit, že to nebude mít tak snadné. Je prostě fakt, že ty ligy jsou rozdílné.

FotbalFan

Klub jeho srdca. Vybral si sám.

Beardsley
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články