Zpět na » Primera Division » Arogantní Barcelona. Toulouse kritizuje přístup Katalánců při jednání o Todibovi

Primera Division - Arogantní Barcelona. Toulouse kritizuje přístup Katalánců při jednání o Todibovi

Arogantní Barcelona. Toulouse kritizuje přístup Katalánců při jednání o Todibovi © 90min.com - Jean-Claire Todibo

0

Líbilo se

09.01. - V Toulouse asi nepřijali moc dobře včerejší oznámení barcelonského klubu o tom, že od nové sezóny angažuje stopera Jeana-Claire Todiba. Za teprve 19letého obránce totiž nedostanou ani euro co se týče přestupové částky, jelikož hráči končí smlouva, pouze vyinkasují od azulgranas 400.000 eur za výchovné.

Barcelona mohla na svých stránkách včera v klidu oznámit, že od 1. července 2019 se její novou posilou stane teprve devatenáctiletý stoper Jean-Claire Todibo. V Toulouse mu končila smlouva a novou hráč podepsat nechtěl.

Kvůli tomu už byl nějakou dobu vyřazen z týmu a francouzskému klubu se vůbec nelíbily praktiky katalánského klubu při jednání s jejím hráčem. Prezident Olivier Sadran si v rozhovoru pro L´Equipe na Barcelonu postěžoval. O dohodě Todiba s Barcou se prý dozvěděl až z médií. A dle jeho mínění hráč udělal chybu, že se zavázal tak velkému klubu

„Nechovali se jako velký klub. A také, což je pozoruhodné, oznámili, že hráč s nimi bude v červenci. Ale já neznám nikoho, kdo by věděl, co bude za půl roku."

„Život vám může přinést různá překvapení, dokonce i ty nejnepříjemnější. To ukazuje jejich aroganci. Je to urážka života říct, co budeme dělat. Od velkého klubu to není moc zdvořilé. Ačkoliv po právní stránce měla naprosté právo takhle jednat, také my máme určitou zodpovědnost," řekl Sadran.

„Podle mě je fotbal jako ekosystém, kde má každý klub svoji roli. Jsou tu velké kluby a také ty, které posunou dál mladé hráče...Z mého pohledu hráči špatně poradili v tom smyslu, že má za sebou pouze 10 zápasů ve francouzské lize."

Sadran ale byl i sebekritický, když připustil, že hráči mohli dříve nabídnout profesionální kontrakt, nicméně se domnívali, že mu schází zkušenosti.

„Je to hráč s velkou kvalitou, ale postrádá jakoukoliv zkušenost."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cule6 - 10.01. Odpovědět

Dle mého je spíš arogancí to, že když hráč nechce (ať už z jakéhokoliv důvodu) pokračovat v klubu a nepodepíše prodloužení kontraktu, klub ho za to penalizuje tím, že ho vyloučí z interního dění, ignoruje ho, nedovoluje mu hrát a pod. Co jako čekali? Že bude za to vděčný?

Cule6
Cornero - 10.01. Odpovědět

presne..pochopil bych kdyby na ne udelal nejakou levotu nebo kdyby trucoval atd. ale pokud mu stavajici klub nenabidl ani smlouvu tak co si mysleli?

Cornero
Cornero - 09.01. Odpovědět

obcas si rikam jestli je divnej preklad nebo ti cinovnici jsou schopni vyblejt takovy hovna..co to je za blabol "neznam nikoho kdo vi co bude za pul roku"? To ten Sadran je nakej opicak kterej zije ze dne na den a neplanuje veci dopredu? No evidentne ne kdyz svymu hraci pul roku pred koncem nenabidl smlouvu a pak se urazi ze mu ji nabidnul nekdo jinej.

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články