Zpět na » Primera Division » 5 hráčů, kteří by mohli z La Ligy přestoupit do Premier League

Primera Division - 5 hráčů, kteří by mohli z La Ligy přestoupit do Premier League

5 hráčů, kteří by mohli z La Ligy přestoupit do Premier League © as.com - Malcom

0

Líbilo se

10.01. - Lednové přestupové okno je zhruba ve třetině svého trvání. Pár transferů už se uskutečnilo a na další v následujících třech týdnech určitě ještě dojde. Mezi nimi může být i pět hráčů, kteří by vyměnili španělskou La Ligu za anglickou Premier League, jak se v posledních hodinách spekuluje.

Malcom

Brazilský mladík zavítal do Barcelony letos v srpnu, kdy azulgranas doslova vyrvali 21letého fotbalistu ze spárů AS Řím, které už mělo domluveno jeho přestup. Za 32 milionů eur. Jenže Barca přitlačila, z prkenice vytáhla 41 milionů eur a Bordeaux nakonec nasměrovalo hráče na Camp Nou. Jenže z herního hlediska je to zatím bída. Jen 97 minut v La Lize je hrozná mizérie. Proto už měla přijít na vedení klubu žádost z čínského Guangzhou na přestup ve výši 50 milionů eur. Klub prodávat nechce a ani hráči se prý nechce dřív jak na konci sezóny balit kufry. Nyní se ale do hry vložil i Everton. Ten v létě získal hned tři hráče z Barcelony (Digneho, Minu a Gomese) a zkušenost si nemůže vynachválit.

Denis Suárez

Španělský záložník nevidí v Barceloně budoucnost. V lize nastoupil jen na 17 minut za celý podzim, ve formě se udržuje aspoň díky Copa del Rey, kde odehrál dva celé zápasy. V hledáčku ho má Unai Emery z Arsenalu, který hráče zná ze společného působení v Seville. Fotbalista na levou stranu zálohy by se mu velice hodil. Jenže Barcelona hráče nehodlá poslat na hostování, jak navrhuje Arsenal. Buď na přestup teď, anebo zapůjčení s povinnou přestupovou opcí, jež by vešla v platnost v létě.

Philippe Coutinho

Loni megalomanský přestup za 160 milionů eur, nyní živoření na lavičce náhradníků. Coutinho má nyní křivku svojí psychické pohody hodně dole. Trenér Valverde mu nedává šanci v lize, kde ho v preferencích předstihl Dembélé. O hráče mají zájem oba kluby z Manchesteru. Hovoří se o ceně, která by neklesla pod 100 milionů liber. Vedení azulgranas ale nemá v žádném případě v plánu hráče pouštět.

Isco

Včerejšek podal další důkaz o tom, že vztah mezi hráčem a trenérem Solarim je v tuto chvíli zřejmě definitivně zlomený. Navíc v souvislosti s Realem se spekuluje o příchodu Hazarda nebo Eriksena z Tottenhamu, tím pádem by Iscovi ještě narostla konkurence. Španělský reprezentant určitě má jiným klubům co nabídnout. Zajímal se o něj Arsenal, Tottenham, Manchester City nebo Chelsea. Ta za něj měla v prosinci nabízet 70 milionů liber.

Lucas Hernández

Čerstvý mistr světa a jeden z nejperspektivnějších obránců současnosti se jmenuje Lucas Hernández. O zadáka Atlética Madrid má prý zájem nejen Manchester City ale i sousedský Manchester United. Nicméně výkupní klauzuli ve výši 80 milionů eur se chystal zaplatit úplně jiný zájemce - Bayern Mnichov.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kdyby Valverde nebyl srab, tak mohl by Coutinho hrát ofenzivního záložníka, kde hraje o hafo % líp. Doufám, že po sezóně Valverde potáhne pryč.

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články