Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar vydráždil ještě víc fanoušky, kteří ho uráželi: Chtěl jsem odsud odejít

Francie: Ligue 1 - Neymar vydráždil ještě víc fanoušky, kteří ho uráželi: Chtěl jsem odsud odejít

Neymar vydráždil ještě víc fanoušky, kteří ho uráželi: Chtěl jsem odsud odejít © FotbalPortal.cz - Neymar

3

Líbilo se

15.09. - VIDEO Možná se to urovná. Ale možná také ne. Každopádně radikální fanoušci Paris St. Germain jsou s brazilskou hvězdou Neymarem na nože. Nemohou mu odpustit jeho zaječí úmysly, které navíc sám fotbalista nedlouho po zápase proti Štrasburku, jež mimochodem rozhodl gólem v nastavení, potvrdil.

Že přijetí Neymara v prvním domácím zápase po letní přestupové kauze nebude ze strany fanoušků PSG asi úplně vlídné upozorňoval fotbalistu například i trenér Tuchel. A měl pravdu. Na tribunách Parku princů v domácím zápase se Štrasburkem byly rozvinuty transparenty urážející útočníka a během utkání dokonce byly slyšet chorály a pokřiky ve španělštině, kdy Neymar byl davem označen za hijo de puta", což v překladu znamená něco jako zk****syn. A to i přesto, že vedení klubu apelovalo na fanoušky, aby si takové projevy odpustili. Dokonce vyhrožovalo sankcemi či zákazem vstupu na další střetnutí, pokud k nim dojde.

Neymara určitě nečeká jednoduchá sezóna v pařížském klubu, poté, co se v létě snažil lukrativní angažmá opustit a přestoupit do Barcelony. Nicméně zdá se, že to má takzvaně na háku. Evidentně mu nejde o to, aby si příznivce naklonil na svoji stranu. Protože svými prohlášeními po utkání, které mimo jiné rozhodl parádními nůžkami v 92. minutě, ještě víc popudil už tak rozlícené fans.

Všichni vědí, že jsem chtěl odejít. Dal jsem to jasně najevo. Nebudu zabíhat do podrobností, protože by to poznamenalo další lidi. Zůstávám hráčem PSG a mým cílem je být šťastný na trávníku. Moje hlava je v PSG," pronesl.


Neustále jsem opakoval, že nemám nic proti PSG nebo proti fanouškům. Pokud se necítíte dobře v práci, hledáte si jinou. Nebylo to nic proti klubu, byly to záležitostí osobní. Měl jsem své důvody, kvůli nimž jsem chtěl odejít. Udělal jsem nejvíc, co jsem mohl, ale bohužel mě odejít nenechali. Už je to pryč. To je poprvé a naposledy co o tom mluvím."

Na negativní projevy z tribuny pak uvedl toto: Je to smutné. Teď ale vím, že každý domácí zápas pro mě bude jako bychom hráli venku. Fanoušci by měli fandit 90 minut. To je důležitější než na hráče pískat. Stejná pusa, která na tebe píská pak musí slavit tvoje góly. Oni celý zápas pískali a pak museli slavit."

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články