Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar v pasti. Dokud se nevyřeší jeho situace, hrát nebude, hlásí Tuchel

Francie: Ligue 1 - Neymar v pasti. Dokud se nevyřeší jeho situace, hrát nebude, hlásí Tuchel

Neymar v pasti. Dokud se nevyřeší jeho situace, hrát nebude, hlásí Tuchel © marca.com - Neymar

0

Líbilo se

24.08. - Všichni s napětím očekávají, jak to nakonec dopadne. Jestli se přeci jen bude brazilský útočník Neymar Júnior po dvou letech stěhovat z Parku princů. Buď zpět do Barcelony, nebo případně do Realu Madrid. Čeká i trenér PSG Thomas Tuchel, který prohlásil, že dokud se kauza nevyřeší, Neymar hrát nebude.

Na Paris St. Germain zítra čeká zápas třetího ligového kola proti Toulouse, v němž by rádo napravilo zaváhání z minulého týdne, kdy nestačilo na Stade Rennes, jemuž podlehlo 1:2.

Trenér PSG Thomas Tuchel by do zápasu rád nasadil i top hvězdu Brazilce Neymara. Nicméně asi se prozatím bude muset obejít bez jeho přítomnosti v sestavě. Vedení ho prostě do hry nepustí.

Neymar se dostává čím dál víc do formy. Trénoval velmi dobře, zvětšovala se u něj zátěž a intenzita. Ovšem situace mezi ním a klubem je stále neměnná. Postoj klubového vedení je jasný. Pokud se situace nevyjasní, nebude hrát. Jestli se naopak věc do zítřka vyřeší, určitě bude hrát," okomentoval možný start Neymara trenér Tuchel.

Samozřejmě že tento stav může poškodit mužstvo. Má to velký vliv. Musíme se přizpůsobit, ale je evidentní, že to pro tým není ideální situace."

Ve hře o Neymara je v tuto chvíli především Barcelona. Její nabídky ale zatím v žádném případě neodpovídají požadavkům vedení pařížského klubu. V pozadí pak stojí konkurenční Real Madrid, který vyčkává na okamžik, kdy Barca transfer Neymara vzdá. Čas mají zainteresované kluby do 2. září, kdy se pro letošní rok uzavře přestupové okno.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články