Zpět na » Premier League » Chelsea je otevřena nabídkám na Kepu, Jorginha, Rüdigera a další

Premier League - Chelsea je otevřena nabídkám na Kepu, Jorginha, Rüdigera a další

Chelsea je otevřena nabídkám na Kepu, Jorginha, Rüdigera a další © skysports.com, fotbalportal.cz - Chelsea je ochotna naslouchat nabídkám na Kepu, Jorginha i další

8

Líbilo se

04.08. - Je dost možné, že během letního přestupového období dojde v kádru Chelsea k velkému zemětřesení. Podle dostupných informací je vedení londýnského ochotno naslouchat nabídkám na dlouhý seznam svých hráčů. Mělo by se jednat až o deset Lampardových svěřenců a měl by mezi nimi být i nejdražší brankář světa - Kepa Arrizabalaga -, jenž manažera Blues vůbec nepřesvědčil.

Chelsea už stihla velmi dobře posílit, když získala Hakima Ziyecha a také Tima Wernera. Očekávají se další posily, zejména do zadních řad. To bude znamenat i odliv hráčů. Podle informací stanice Sky Sports má čítat seznam hráčů, kteří by mohli odejít, až deset jmen.

Hodně vysoko je například možnost, že se Blues budou chtít zbavit Kepy Arrizabalagy, který přišel předloni jako nejdražší gólman světa. Minimálně se budou snažit poslat jej někam na hostování. Frank Lampard s jeho výkony není vůbec spokojen. Přeje si novou brankářskou jedničku.

Na změny má dojít i v obranné řadě. Vedení je ochotno naslouchat nabídkám na Antonia Rüdigera, Kurta Zoumu. Andrease Christensena či Tiemouea Bakayoka. Svůj osud v Chelsea by měl mít zpečetěn i Danny Drinkwater.

Pak se také jedná o Emersona, Victora Mosese, Michyho Batshuayi a také o Jorginha.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 05.08. Odpovědět

provinční šmíru, co už bude končit každou sezonu za United nespasí ani Messi Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Seznam odpovida, pokud ma vedeni rozum, je treba lepsi hrace

BlueFor16years

celkem dobra cistka. co ale s 3 musketyrama na fotce, kdy kazdy dostal hromadu sanci a predvedl hromadu chyb

ovmartin23

To jsou Jorginho a Rudiger tak špatní? Já jsem myslel, že zrovna tyhle dva úplně Chelsea ztratit nechce...o Kepovi to vím, ten prostě nechytí nic navíc

Tomguncz1

jorginha jsem minulou sezonu radil mezi nejhorsi hrace, kteri kdy u nas hrali v zakladu. tento rok to vylepsil na 4. rudiger hraje slusne, ale pak udela minelu, resp. propadne jako amater. po covidu dostal sanci hodne, ale temer zadny zapas nebyl bez chyby

ovmartin23
Eidur - 05.08. Odpovědět

Mně Rudi přijde jako náš aktuálně nejlepší stoper (ve dvojici se Zoumou má nejlepší čísla). Ty dva bych si nechal na lavku, zbytek pustil.

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články