Zpět na » Premier League » Dojde k výměně Jorginho - Miralem Pjanić? Juventus sonduje situaci v Chelsea

Premier League - Dojde k výměně Jorginho - Miralem Pjanić? Juventus sonduje situaci v Chelsea

Dojde k výměně Jorginho - Miralem Pjanić? Juventus sonduje situaci v Chelsea © skysports.com, fotbalportal.cz - Dojde k výměně Jorginho - Pjanič?

0

Líbilo se

14.05. - Schyluje se k velké výměně mezi Chelsea a Juventusem. Bývalý kouč Blues Maurizio Sarri si na Stamford Bridge tehdy přivedl z Neapole Jorginha a teď by tohoto hráče velmi rád získal do Juventusu. Samozřejmě za to bude chtít londýnský klub nějakou náhradu. Mluví se o tom, že by opačným směrem mohl zamířit Miralem Pjanić.

Jorginho, který stál Chelsea 50 milionů liber, má smlouvu ještě na další tři roky. Juventus by jej i tak ale velmi rád získal. Na oplátku by Blues poskytl Miralema Pjaniće. Manažer Juventusu Maurizio Sarri totiž chce opět spolupracovat s Jorginhem, kterého si v létě roku 2018 přivedl z Neapole s sebou na Stamford Bridge.

Jorginho prožil těžkou první sezónu v Anglii, ale od té doby vzkvétá pod vedením Franka Lamparda a přispěl týmu sedmi brankami. Osmadvacetiletý záložník zažívá dobré časy.

Juventus ale prozkoumává své možnosti před dalším přestupovým oknem a je si vědom, že současná pandemie bude mít vliv na to, kolik může utratit. Bianconeri jsou ochotni zahrnout do dohody Miralema Pjaniće.

V červnu 2016 získal Juventus Pjaniće z AS Řím za 25 milionů liber a v současné době mu zbývá jen jeden rok do konce stávajícího kontraktu. Ale o tohoto chorvatského reprezentanta se vehementně zajímá i PSG.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

na pjanicovi stal juve 2,3 roky zpatky. skvely hrac. pod sarrim zapadnul, ale ja bych ho za jorginha changenul. ma mnohem rychlejsi mysleni nez jorginho

ovmartin23

Tohle už dává o něco větší smysl

Tomguncz9

To asi jo, Pjanice teda nemam nasledovanyho, ale prijde mi ze Jorginho se adaptoval uz, dal bych tomu jeste rok byt vedenim Smajlík 6

BlueFor16years
craytom - 16.05. Odpovědět

okrem tej vety, že Pjanič je chorvátsky reprezentant Smajlík 2

craytom
Reklama
Reklama
Nejnovější články