Zpět na » Premier League » Alexis Sánchez se údajně pohádal s Arsénem Wengerem a v létě Arsenal opustí

Premier League - Alexis Sánchez se údajně pohádal s Arsénem Wengerem a v létě Arsenal opustí

Alexis Sánchez se údajně pohádal s Arsénem Wengerem a v létě Arsenal opustí © thesportbible.com, fotbalportal.cz - Alexis Sánchez se zranil

2

Líbilo se

06.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Letos v létě bude podle informací seriózního britského deníku The Guardian definitivně ukončeno působení Alexise Sáncheze v Arsenalu. Tato zpráva vyšla najevo pouhých 24 hodin poté, co se chilský útočník kvůli hádce se spoluhráči i manažerem Arsénem Wengerem nevešel do základní sestavy Arsenalu pro utkání s Liverpoolem.

Podle zprávy deníku The Guardian byla Sánchezova absence v základní sestavě sobotního utkání jen výsledkem dlouhodobých sporů s manažerem, které vyvstaly minulý měsíc po porážce Arsenalu 5:1 s Bayernem Mnichov v Lize mistrů.

Wenger byl údajně po zápase vzteky bez sebe a Sánchezovi vyčinil za to, že je sobecký a nadává svým spoluhráčům na hřišti i mimo něj.

The Telegraph potom dodává, že horkokrevný Sánchez už minulý týden opustil hřiště uprostřed tréninku Arsenalu, za což byl poté v šatně kritizován svými spoluhráči. Právě to vedlo k Wengerově rozhodnutí posadit jej pro zápas s Liverpoolem jen na lavičku.

Podle všeho se tak blíží závěr působení chilského útočníka na Emirates Stadium, kde Sánchez odmítl prodloužit současnou smlouvu. Od té doby je spojován například s Paris Saint-Germain, kde má nabídku na 300 tisíc liber týdně, či s několika italskými celky.

Kdo naopak na Emirates Stadium zřejmě zůstane i pro příští sezónu, je manažer Arséne Wenger, jenž se měl s vedením klubu dohodnout na nové dvouleté smlouvě. Přestože ještě není nic podepsáno, Francouz nedávno připustil, že je blízko rozhodnutí o své budoucnosti.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vyměnit za Gomése.

MESSIFCB

blbec z uefalony

12players
Kuzma - 06.03. Odpovědět

Pochopil, že s Arsenalem nic nevyhraje. Může hrát za dva, ale tým mu moc nepomáhá a většina výsledků stojí na něm. Nechce ve své kariéře ztrácet čas u neperspektivního týmu.

Kuzma

PSG nebo Juve.

BeckhamKakaZidane
Kadim - 06.03. Odpovědět

Pohádal, nepohádal, měl by vypadnout, dokud má čas.

Kadim
COKO - 06.03. Odpovědět

Určitě ne, nevěřím že jinde by patřil mezi nejlepší střelce ligy a byl by nejdůležitější hráč týmu.

COKO
WyQinac - 06.03. Odpovědět

s tím souhlasím..

WyQinac
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články