Zpět na » Primera Division » Inter Milán snížil cenu Lautara Martíneze. Kolik bude Barcelona potřebovat na jeho podpis?

Primera Division - Inter Milán snížil cenu Lautara Martíneze. Kolik bude Barcelona potřebovat na jeho podpis?

Inter Milán snížil cenu Lautara Martíneze. Kolik bude Barcelona potřebovat na jeho podpis? © express.co.uk - Lautaro Martínez

0

Líbilo se

13.07. - VIDEO Inter Milán snížil cenu požadovanou za útočníka Lautara Martíneze, o kterého jeví dlouhodobý zájem především katalánská Barcelona. Argentinský reprezentant byl dosud k dispozici za 111 milionů eur, což byla hodnota jeho výkupní klauzule, jejíž platnost ale vypršela 7. července.

Lautaro Martínez je jedním z hlavních letních cílů Barcelony, která vidí argentinského útočníka jako dlouhodobou náhradu za Luise Suáreze a dá se očekávat, že se jej pokusí přivést na Camp Nou.

Martínez měl dosud ve smlouvě s Interem Milán výkupní klauzuli ve výši 111 milionů eur, kterou se ani jeden ze zájemců nerozhodl aktivovat a po jejím vypršení snížilo vedení italského klubu jeho cenu o přibližně 21 milionů eur.

Přestože je tak nyní 22letý útočník podle informací Corriere della Sera k dispozici za 90 milionů eur, vzhledem k finanční nejistotě způsobené pandemií koronaviru může i tato částka převyšovat rozpočet Barcelony.

Katalánský velkoklub sice nedávno prodal vyhledávaného záložníka Arthura za 72 milionů eur do Juventusu, jenže obratem ze stejného klubu koupil jako náhradu Miralema Pjaniče, za kterého dal jen o 10 milionů eur méně.

Barcelona se nadále snaží zoufale zbavit záložníka Philippeho Coutinha, který strávil poslední dvě sezóny na hostování a právě na prodeji hráče, kterého přivedla za 105 milionů liber z Liverpoolu, bude záviset případný nákup Martíneze.

Klub údajně zvažuje také možnost snížení ceny Martíneze výměnou Artura Vidala a Nelsona Semeda do Interu Milán.

Martínez vstřelil v letošní sezóně 17 gólů v 38 zápasech ve všech soutěžích, ale od červnového restartu Serie A se střelecky trápí. V posledních pěti zápasech nevstřelil ani jednu branku a při nedávné porážce s Boloňou neproměnil pokutový kop.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 13.07. Odpovědět

katalánský socky no...stejná korupční špína jako city...odpad fotbalu

Wazz
cukr - 13.07. Odpovědět

Odpad máš v trenkách

cukr
Wazz - 13.07. Odpovědět

v trenkách jsi měl zůstat vykáplej ty...

Wazz
cukr - 13.07. Odpovědět

Vidíš to a nezůstal Smajlík 3

cukr
Wazz - 13.07. Odpovědět

věčná škoda..

Wazz
cukr - 13.07. Odpovědět

Věčná škoda, že ses na světě vyskytl ty

cukr

Řekl bych tak 10 milionů euro, to je dneska taková přijatelná částka pro všechny, jak to tak sleduju.

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články