Zpět na » Primera Division » Jak může Manchester United získat Garetha Balea jen za 25 milionů liber?

Primera Division - Jak může Manchester United získat Garetha Balea jen za 25 milionů liber?

Jak může Manchester United získat Garetha Balea jen za 25 milionů liber? © express.co.uk - Bude hrát Bale pod Solskjaerem?

7

Líbilo se

09.06. - Gareth Bale je a bezesporu bude velké téma celé nadcházející léto. Trenér Realu Madrid Zidane se chce velšského útočníka zbavit. Zájemců o hráče, který v Bílém baletu rozhodně netriumfoval, je překvapivě pořád dost, jenže velkou překážkou jsou finanční požadavky 13násobného vítěze Ligy mistrů.

Další soužití Garetha Balea a trenéra Zidana nebude v Realu Madrid možné. To ukázaly poslední týdny soutěžního ročníku, kdy nebylo výjimkou spatřit nejdražší posilu klubu na tribuně místo na hrací ploše.

Ačkoliv vedení klubu není tolik přesvědčeno o jeho odchodu, přeci jen je Bale potencionálním zdrojem příjmů, díky nimž by Bílý balet trochu srovnal finanční bilanci. Poslední dobou totiž hodně utrácel a nerad by se dostal do rozporu s přísnými opatřeními Financial Fair Play.

Tento týden totiž Blancos angažovali Joviće za 60 milionů eur a Edena Hazarda za 100 milionů eur, ještě dříve pak Militaa z Porta za 50 milionů eur a Rodryga za 46 milionů eur.

Jenže požadavky madridského klubu ve výši 80 milionů eur nechce nikdo splnit. Přeci jen Bale představuje i kvůli neustálým zraněním jisté riziko.

Proto největší zájemce o madridského fotbalistu, Manchester United, vymyslel formuli, jak Garetha Balea na Old Trafford přivést za mnohem nižší částku. Podle deníku Daily Express plánuje vedení Rudých ďáblů přivést hráče na hostování, které by ho přišlo na 25 milionů liber.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
inamol - 10.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inamol
Baty - 10.06. Odpovědět

25 mega za hostovačku, nesmysl... nebrat

Baty

Woodward je vylízaný zkurvysyn ,tohle už nemá s United co dělat. Prostě žumpa na prachy a image. Rovnou může zavolat Cantonu ať dojde hrát na posledních 10.minut ,vyjde to na stejno...

AVSuvorov

Za 25 melounů vysedávat na lávce a plus jeho plat - to by byl sakra drahý přepych ! Nechápu, proč o něj v United stojí .... Smajlík 14

pavelprvni

25 milionu za toho hráče je moc.

BeckhamKakaZidane

..a to jenom za hostovani,plus jeho horentni plat!Nic proti Garethovi,ale tohle by byl asi prodelecny podnik.Jedine ze by se vyplatil nejak z medialniho a reklamniho hlediska.Ale nevim jak Smajlík 11

tomogara
MrTiger - 10.06. Odpovědět

To spíš ne, když ho žádný fanoušek v United nechce

MrTiger
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články