Zpět na » Primera Division » O Garetha Balea se po Manchesteru zajímá další klub. A jeho šance jsou mnohem větší

Primera Division - O Garetha Balea se po Manchesteru zajímá další klub. A jeho šance jsou mnohem větší

O Garetha Balea se po Manchesteru zajímá další klub. A jeho šance jsou mnohem větší © marca.com - Gareth Bale

5

Líbilo se

06.06. - Gareth Bale se stal velkým problémem pro Real Madrid. Vedení klubu se ho chce zbavit, ale zatím jsou jednání o případném přestupu - mluví se o Manchesteru United - na mrtvém bodě. A nejen kvůli tomu, že velšský útočník tvrdošíjně trvá na setrvání v Bílém baletu, kde má smlouvu. Faktorů je více. Ovšem nyní do hry vstoupil nový zájemce a věci by se mohly pohnout.

Anabáze Garetha Balea v Realu nabrala hodně sestupný trend. Rozkmotřen je s trenérem Zidanem, příliš v lásce ho nemají ani fanoušci. Ostatně v anketě deníku AS se nedávno hned 91 procent respondentů stavělo za jeho odchod z Madridu. Jediným východiskem z nedobré situace je proto odchod z Realu.

Mluvilo se o přestupu do Manchesteru United, který o něj projevoval zájem i loni, kdy mu házel laso ještě José Mourinho. Jenže hlavním problémem, vedle přestupové částky, je plat Garetha Balea. Ten si v Realu přijde na 17 milionů eur. To rozhodně není nezanedbatelná suma.

Jenže další překážkou, kvůli níž zase Balea transfer na Old Trafford moc netankuje, je skutečnost, že United skončili v Premier League až na šesté pozici a Liga mistrů se jich tak v nadcházející sezóně týkat bohužel nebude.

Jenže na obzoru se objevil nový zájemce o služby Garetha Balea, o němž se doposud příliš nehovořilo. A sice Inter Milán. Nový trenér Antonio Conte by totiž chtěl mít současného útočníka Realu Madrid ve svém týmu. Antonio Conte chce přivést do Interu Milán, krále boogie Garetha Balea," prozradil Eduardo Inda v televizním pořadu španělské televize.

Conte by chtěl udělat z Balea lídra nového projektu a jeho angažování nahrává hned několik faktorů.

O peníze jde vždycky až v první řadě a milánský klub je rozhodně má. Nerazzurri disponují po vstupu společností Suning Holdings Group a LionRock Capital dostatečnými finančními prostředky. Navíc se Inter díky čtvrtému místu v Serii A probojoval do Ligy mistrů.

Vydala by se po Cristianovi Ronaldovi další hvězda Bílého baletu na cestu do italské ligy?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

riffconpo
Waldas - 06.06. Odpovědět

Kludne nech ide, tohoto golfistu a skleneneho hráča nech si beru kto chce len nech nejde do United.

Waldas
Eidur - 06.06. Odpovědět

Španělsky se nenaučil, takže zkusí Italštinu? Moc bych tomu nedával.

Eidur

Jo! Prosím!

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články