Zpět na » Primera Division » Nevoní Baleovi kariéra fotbalisty? Jsme jako roboti. Říkají nám kde máme být, v kolik hodin jíst…

Primera Division - Nevoní Baleovi kariéra fotbalisty? Jsme jako roboti. Říkají nám kde máme být, v kolik hodin jíst…

Nevoní Baleovi kariéra fotbalisty? Jsme jako roboti. Říkají nám kde máme být, v kolik hodin jíst… © as.com - Gareth Bale

0

Líbilo se

22.05. - Gareth Bale je teď centrem pozornosti vzhledem k tomu, jak se bude dál vyvíjet jeho fotbalová budoucnost. Smlouvu má v Realu Madrid ještě na tři roky, ale veškeré okolnosti nasvědčují tomu, že by pro něj bylo nejlepší ze Španělska odejít a pokračovat ve své profesionální kariéře někde jinde. I když jak sám říká, z života profesionálního fotbalisty je už mírně otrávený.

Fotbalisti jsou vlastně roboti," pronesl Gareth Bale v televizním rozhovoru pro BT Sports. Velšský útočník si myslí, že fotbalisti přichází o možnost kontrolovat svůj život kvůli tomu, že se snaží dosáhnout úspěchu. Domnívá se, že svět vrcholového fotbalu má své nevýhody, i když nakonec uznal, že stojí za to se obětovat.

Na otázku, jestli chápe tvrzení fotbalistů, kteří až ve chvíli, kdy pověsili kopačky na hřebík, měli konečně svůj osobní život, uvedl: „Ano, naprosto. Protože jako profesionální sportovec, zejména pokud jste v určitém týmu, si nemůžete vybrat kalendář, jako v golfu nebo tenisu. Takže jsme všichni jenom roboti. Říkají nám kde máme být, kdy tam máme být, v kolik hodin máme jíst, v kolik hodin musíme jít do autobusu. Je to jako byste určitým způsobem ztratil svůj život."

Nemůžete si vybrat, co chcete dělat a kdy to chcete dělat. Takže jejich tvrzení dokonale chápu. Ale na druhou stranu fotbalová kariéra je tak krátká, že stojí za to tyhle věci obětovat."

Jen pro připomenutí, Gareth Bale má smlouvu s Realem Madrid, která mu podle neoficiálních zdrojů vynáší každým rokem 17 milionů eur.

Gareth Bale dále řekl, že radost, kterou měl z fotbalu jako malé dítě, ve vrcholovém fotbale vymizela. Když jste dítě, nemáte v hlavě tolik myšlenek, můžete si užívat s kamarády, smát se. Jakmile ale proniknete mezi elitu, už jsou tam tlaky všeho druhu, očekávání, lidé, kteří neustále mluví negativně, prostě se vytratí ten pocit z dětství," myslí si Bale.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chudák za 17 mega eur ročně si stěžuje.

BeckhamKakaZidane
Forte02 - 22.05. Odpovědět

Tvl tady se o ničem jiným fakt nepíše

Forte02
Wazz - 23.05. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 ti to říkám

Wazz
balmain - 22.05. Odpovědět

Bale se snaží dělat naprosto vše, aby byl absolutně neprodejný Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain
niko78 - 22.05. Odpovědět

tiez si to myslim,a som o tom presvedceni ze to nie je z jeho hlavi

niko78
niko78 - 22.05. Odpovědět

Az sa cudujem ze dokazal to co dokazal s takou mentalitou.

niko78
Eidur - 22.05. Odpovědět

Zas neřekl něco nového ne? Každý vrcholový sportovec, hlavně v kolektivním sportu, má striktně daný režim, který musí dodržovat. On má ale to štěstí, že si vydělá tolik, že po fotbalové kariéře může dělat naprosto vše. Co tací profíci v České lize, kteří po kariéře horko těžko hledají práci? Smajlík 11

Eidur
F4BRE - 22.05. Odpovědět

Ať zatne zuby a zaslouží si tu nechutnou výplatu, která mu nepochybně chodí taky pokaždé ve stejný čas na stejné místo. Vidím to tak, že v něčem má pravdu, málokdy už uvidíme hráče s úsměvem na tváři jako měl Ronaldinho, ale vše je to nadmíru splacený penězma, na který normální smrtelník nikdy ani nepomyslí.

F4BRE

Tak ten snad ztratil rozum, ne? Smajlík 2 Při jeho nákupu do Realu jsem jen kroutil hlavou a můj kamarád, který byl jeho velikým oblíbencem, říkal, že v Realu bude fantastický. Já říkal pravý opak, protože jeho styl fotbalu dle mého moc šancí ve Španělsku na výrazný úspěch neměl (je to zkrátka netechnické kopyto), ale že to bude až takový provar, to jsem nečekal ani já.

Bolomsson85
COKO - 22.05. Odpovědět

Ty vole co to je za profíka

COKO

Ten asi nehrál za Duklu před rokem 89. Smajlík 10

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články